Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Redmi Display 1A Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

0 23

Dün duyurduğu akıllı telefon, televizyon ve dizüstü bilgisayar modelleriyle tüketicilerin ilgisini bir anda üzerine çekmeyi başaran Redmi, artık yeni bir etkinlikle şirketin birinci monitörünü duyurdu. “Display 1A” olarak isimlendirilen bu monitör hem teknik özellikleri hem de fiyatı ile kendine hayran bırakıyor. Redmi yeni monitörünü şu an kitle fonlama sistemine dahil etmiş durumda.

Redmi'nin bugün duyurduğu “Display 1A” modeli, 23.8 inç büyüklüğünde ve tüketicilere FHD çözünürlük sunuyor. IPS LCD yapıda olan monitör, kullanıcılara 178 noktalık görüş açısı sunuyor ve mavi ışık için TÜV Rheinland sertifikasını içeriyor. Böylece tüketiciler, işleri ya da günlük tasarrufları için Redmi Display 1A'yı gönül rahatlığıyla tercih edebiliyorlar.

Önünüzde Redmi Display 1A

Redmi'nin yeni monitörü oldukça ince çerçevelere sahip. Başkaca bu monitör bir bütün olarak da fazlasıyla ince. Yetkililer, Display 1A'nın yalnızca 7.3 milimetre kalınlığında olduğunu tabir ediyorlar. Redmi ayrıyeten, piyasaya sürdüğü birinci monitörü için tam 3 yıl servis garantisi vadediyor. Bu durum, Redmi Display 1A'nın çok sayıda tüketici tarafından tercih edilmesini sağlayabilir.

Redmi'nin yeni monitörünün oyuncular için pek de mütenasip olmadığını söyleyebiliriz. Zira şirketin açıklamalarına nazaran bu monitör 6 ms gecikme müddetine sahip ve 60 Hz tazeleme orantısı sunuyor. 16:9 en uzunluk orantısına sahip olan monitör, 250 cd/m2 parlaklık bedeline sahip 16.1 milyon renk içeriyor. Bu özellikler, Redmi Display 1A'nın günlük kullanıcılar için ziyadesiyle yerinde olduğunu ortaya koyuyor.

Redmi'nin birinci monitörü, irtibat seçenekleri açısından ziyadesiyle sonlu özelliklere sahip. Yapılan açıklamalara nazaran Redmi Display 1A, bir adet VGA ve bir adet de HDMI teması içeriyor. Son yılların tanınan irtibat seçeneklerinden Display Port desteği ise bu monitörde bulunmuyor. Lakin Display 1A'nın 60 Hz olması, bu desteğe duyulan muhtaçlığı da ortadan kaldırıyor.

Redmi Display 1A fiyatı

Redmi tarafından yapılan açıklamalara nazaran bu monitörün fiyatının ziyadesiyle mütenasip olacak. Zira şirket, kitle fonlaması kapsamında tüketicilerin beğenisine sunduğu bu monitörü yalnızca 70 dolar (yaklaşık 475 TL + vergiler) karşılığında satışa çıkarmış durumda.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.