Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Redmi Earbuds S Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

0 10

Çinli teknolojisi üreticisi Xiaomi, tüketiciler için yeni ürünler duyurmaya devam ediyor. Kablosuz kulaklık yarışmasında tüketicilere münasip fiyatlı tahliller sunan Xiaomi alt markası Redmi, bugün yeni kablosuz kulak içi kulaklığı olan Redmi Earbuds S’i duyurdu. 

Redmi’nin yeni kablosuz kulaklığı Earbuds S, kompakt dizaynının yanında epeyce hafif olması ile de öne çıkıyor. IPX4 sertifikasına sahip olan Earbuds S, terlemeye ve düşmelere karşı dayanıklı bir gövdeye sahip. 

Earbuds S’le ilgili Redmi’den yapılan açıklamada kulaklığının 12 saate kadar müzik çalma vadesi olduğu belirtildi. Redmi, Earbuds S’in rakip kablosuz kulaklıklarına nazaran daha kısa müddette şarj olabildiğini sav ediyor. 

Redmi, Earbuds S’in kullanıcılarına sunacağı ses kalitesine fazlasıyla güveniyor. Earbuds S, kullanıcıların telefon görüşmelerini muhitteki seslerden etkilenmeden yapabilmesi için DSP Çevresel Gürültü Engelleme teknolojisine sahip. Earbuds S, gürültü engelleme teknolojisinin yanında oyunculara profesyonel bir deneyim yaşatmak için bir oyun modu ile geliyor. Redmi, Earbuds S’in oyun modunun gecikme vadesini 122ms’e kadar düşürdüğünü öne sürüyor. 

Redmi Earbuds S fiyatı

Redmi’nin yeni kablosuz kulakları olan Redmi Earbuds S, lansmanın akabinde Hindistan’da satışa sunuldu. Earbuds S, Xiaomi’nin kendi mağazalarının yanında mi.com ve Amazon’un Hindistan internet sitesinden 24 dolar (yaklaşık 165 lira) fiyatla satın alınabiliyor. 

Redmi’nin yeni kablosuz kulaklığının Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı şimdi malûm değil. Fakat daha evvel Türkiye’de kablosuz kulaklık satışlarında kıymetli bir muvaffakiyet sağlayan Xiaomi’nin iyi fiyatlı kulaklığı Earbuds S’i Türkiye’de de satışa sunması bekleniyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.