Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Resident Evil 8: Village, Perakende Sitesinde Ortaya Çıktı

0 14

Capcom, Resident Evil VII: Biohazard ile köklerine geri dönerken, Resident Evil 2 ve 3'ün remake versiyonlarıyla hayranları şad etmeyi başardı. Tanınan dehşet serisinin bir sonraki oyunu merakla beklenirken bir perakende sitesinde ortaya çıkan sızıntı, Resident Evil 8'in yolda olduğunu gösteriyor.

Söylentiler, Resident Evil VII'den Ethan'ın yeni oyunda ana kahraman olarak geri döneceğini ve Chris Redfield'ın destekleyici bir rol oynadığını ortaya koyuyordu. Başkaca bir cadının, Mr. X ve Nemesis'e emsal halde oyuncuları takip edeceği ve yenildiğinde böceğe dönüşeceği tez ediliyordu. Oyun hakkındaki detaylar hala perde ardında olsa da, en azından artık ismine ve kapak görseline sahibiz.

Resident Evil 8: Village serinin en karanlık oyunu olacak

Resident Evil 8: Village olarak gelmesi beklenen yeni oyun, bir Alman perakende sitesinde göründü. Sızdırılan görsele bakılırsa ana seriye geri dönmeyi planlayan Capcom, sekizinci oyunu Romen rakamları ile vurgulayarak Resident Evil VIllage formunda isimlendirecek. Ayrıyeten oyun için hazırlanan açıklama kısmı, Resident Evil 8'in serideki en karanlık ve en acımasız oyun olacağını öne sürüyor.

Resident Evil 8'in PlayStation 5 aktifliği sırasında gösterilecek oyunlar arasında konum alacağı konuşuluyordu. Gelgelelim Capcom, bu bilgiyi resmi olarak doğrulamadı. ABD'deki hikayeler nedeniyle ertelenen PS5 aktifliği yarın saat 23.00'da gerçekleşecek. Tahminen de Resident Evil serisinin yeni oyunu, aktifliğin sürprizlerinden biri olabilir.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.