Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Riot Games’in FPS Oyunu Valorant Saat Kaçta Yayınlanacak?

0 22

Riot Games, tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu Valorant nihayet tam sürüm olarak geliyor. Valorant, nisan ayında örtük beta olarak hudutlu sayıda oyuncuya sunulmuştu ve oyun yakında tüm oyuncuların erişimine açılacak.

Riot Games, PC oyuncuları için fiyatsız olarak piyasaya süreceği 5v5 taktiksel nişancı oyununun çıkış tarihini ve saatlerini resmi olarak açıkladı. Geliştirici, örtük beta müddetince milyonlarca oyuncu tarafından oynanan yeni oyununun ne devir geleceğini çevre medya hesapları üzerinden duyurdu.

Riot Games tarafından yapılan duyuruya nazaran Valorant, 2 Haziran Salı günü TSİ 08:00 itibarıyla Türk oyunculara açılacak. Yani Valorant'ı yarın saat 08:00'dan itibaren fiyatsız olarak indirip oynayabileceksiniz. Riot Games ayrıyeten toplumsal medya hesabından “1. Kısım: Kıvılcım” isimli bir görsel paylaştı.

Valorant hangi ülkede, saat kaçta yayınlanacak?

  • 1 Haziran ET 19.00, Japonya ve Asya-Pasifik
  • 2 Haziran, TSİ 08.00, Garp Avrupa, Şark Avrupa, Türkiye ve Orta Şark ile Kuzey Afrika
  • 2 Haziran, ET 08.00 , Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Güney Amerika

Valorant, yarın resmi olarak yayınlanacak birinci serisinin ismi 'Kıvılcım' olarak açıklandı. Tam sürümün çıkışıyla birlikte oyuna gelecek olan haritanın ismi ise Ascent olacak. Yeni tanıtılan ajan Reyna'nın oynanış görüntüsüne da sahne olan Ascent, İtalya'da taraf alıyor. Oyun, Fortnite şekli bir anlayışla kendine has teması olan dönemlerle yayınlanacak üzere görünüyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.