Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Rumble Hockey, iOS ve Android İçin İndirilebilir Hâle Geldi

0 21

Frogmind Studios, birtakım memleketlerde gerçekleştirilen çıkıştan sonra artık de yeni oyunu Rumble Hockey'i yerküre genelinde iOS ve Android platformları için yayınladı. Bu oyun, geçen sene yayınlanan ve birçok kimseden övgüler alan Rumble Stars Soccer'a benzeri olarak tasarlandı. Oyunların geliştiricileri, bahsi geçen oyunları 'ikiz oyunlar' olarak isimlendiriyor.

İkiz oyunlar denmesinden de anlayabileceğimiz üzere iki oyunda birbirine yüksek noktada benziyor. Daha önce Rumble Stars Soccer'ı oynadıysanız oradan aşina olduğunuz karakterler Rumble Hockey oyununda da mekan alıyor. Reckless Hog, Stick Puffer, Energy Pump ve Dashing Deer üzere ikonik karakterler bu oyunda da mekanını almış durumda.

Rumble Hockey nasıl bir oyun?

Değişimi gerçek mealde fark edilen tek karakterse King Goalie diyebiliriz. King Goalie, bir hokey kalecisinin davrandığı üzere davranıyor; yani kalenin etrafında dolanarak golleri engellemeye çalışıyor. Bunun sonucunda kişisel hareketlerle atılacak gollerin artacağını kestirim etmek çok da güç değil. Yeni özellikleri de içinde barındıran oyun şimdiden birçok kişi tarafından oynanmaya başlanmış durumda.

Ayrıyeten oyunun yayıncısı Frogmind Studios, Rumble Stars Soccer'dan farklı olarak arenaların daha büyük olduğunu ve oyunun daha süratli olduğunu belirtti. Çok daha tempolu formda geçecek bu oyunu oynayacakların güçlü reflekslere sahip olması gerektiği de yayıncı tarafından aktarıldı. 

Frogmind Studios, oyun şimdi küresel olarak yayınlanmadan oyunu makul memleketlerde piyasaya sürmüştü. Görünüşe bakılırsa yayıncı, bu süreci verimli bir biçimde kıymetlendirmiş ve bu vade boyunca oyundaki eksikliklerin farkına varmış. Bu nedenden ötürü oyunun birinci hâline nazaran çok daha güçlü olduğu düşünülüyor.

Rumble Hockey oyununun fragmanı:

İndirmesi ve oynaması külliyen fiyatsız olan oyunu sizler de aşağıdan indirebilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.