Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung, Galaxy A11 ve A41’in Fiyatlarını Açıkladı

0 12

Samsung, geçtiğimiz mart ayında Galaxy A11 ve A41'i tanıtarak teknoloji tutkunlarını bir oldukça heyecanlandırmıştı. Artık de merakla beklenen cihazların fiyatları resmi olarak açıklandı. Samsung'un bu yeni 2 orta seviye telefonu, hem iyi fiyatlarıyla hem de fiyatlarına nazaran güçlü özellikleriyle birçok kullanıcıya hitap edecek. Her iki telefon şimdilik birtakım memleketlerde satışa çıksa da önümüzdeki günlerde telefonların yerküre genelinde satışa sunulması bekleniyor. 

İki telefon göz önüne alındığında, fiyat açısından daha tutarlı olan Galaxy A11'in fiyatı 149 euro (vergiler hariç 1.120 lira) olarak belirlendi. Tayland sonlarında satışa çıkan telefonun 3 GB RAM'e sahip olan modeli, Samsung'un çevrimiçi satış mağazasında bu fiyattan satılmaya başlandı. Galaxy A41'in fiyatıysa Galaxy A11'in fiyatına nazaran biraz daha yüksek.

Galaxy A41, 299 eurodan satışa çıkıyor:

Galaxy A41'in, 4 GB RAM ve 64 GB dâhili depolamaya sahip olan modeli 299 eurodan (vergiler hariç 2.245 lira) satılacak. Samsung şu anda telefonun ön satışına Hollanda'da başlamış durumda fakat gayri devletler için şimdi bir açıklama yapılmış değil. Kısa bir müddet sonra modelin yerküre geneline açılması bekleniyor. Galaxy A41'in sahip olduğu 6,1 inç Full HD+ Infinity-U Harika AMOLED ekran, telefonun en değerli özelliklerinden biri konumunda.

Samsung'un yeni orta segment telefonu Galaxy A41'e 8 çekirdekli bir Exynos işlemci tarafından güç veriliyor. Telefonun kamerası da kullanıcılarını mutlu edecekmiş üzere görünüyor. 48 MP'lik ana kamera, 8 MP'lik ultra geniş açılı kamera ve 5 MP'lik derinlik sensörü; üçlü kamera kurulumunu meydana getiriyor. Ön taraftaysa 25 MP'lik bir kamera bulunuyor.

Samsung'un bir sair yeni orta segment telefonu olan Galaxy A11'in özellikleri Galaxy A41'e nazaran kısmen daha düşük. 6,4 inç HD+ Infinity-O ekrana sahip telefon, 3 GB RAM ile birlikte 1,8 GHz işlemciyle donatılmış. 13 MP'lik ana kamera, 5 MP'lik ikinci kamera ve 2 MP'lik derinlik sensörü bu telefonun art kamera kurulumunu oluşturuyor. Cihazın ön kamerasıysa 8 MP çözünürlüğüyle kullanıcılara sunulacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.