Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy Fold 2, Ağustos Ayında Tanıtılabilir

0 16

Teknolojinin gelişmesiyle bir arada katlanabilir telefonlar hayatımıza girdi. Bu daldaki öncü isimlerden biri olan Samsung, yeni katlanabilir cihazını tanıtmaya hazırlanıyor. Galaxy Fold 2 ismiyle çıkacak yeni katlanabilir telefon, Samsung'un seri üretime başladığı da göz önüne alınırsa ağustos ayında önümüze çıkabilir.

Bu telefonun güzelleştirilmiş donanım özellikleriyle birlikte daha düşük bir fiyat etiketine sahip olacağı biliniyor fakat yeniden de beklentilerinizi çok yüksek tutmamanızı öneririz. Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip'te olduğu gibi Ultra Thin Glass (Ultra İnce Cam) teknolojisini kullanacak. Bu teknoloji, şu ana kadar yalnızca Galaxy Z Flip'te mekan almıştı. Galaxy Fold 2, bu camla beraber selefi Galaxy Fold'dan çok daha dayanıklı bir hâle gelecek.

Galaxy Fold 2'nin 1.880 dolardan satışa çıkması bekleniyor:

Galaxy Fold 2'nin çıkış tarihi şimdi kesin olarak bilinmiyor gelgelelim cihazın Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Plus'la tıpkı anda tanıtılması bekleniyor. Galaxy Fold 2, söylenenlere nazaran selefinden yaklaşık 100 dolar daha ucuz olacak. Bu da demek oluyor ki Galaxy Fold 1.980 dolardan satılırken Galaxy Fold 2, 1.880 dolardan satışa çıkacak.

Samsung'un Galaxy Fold 2'nin üretiminde rekor rakamlara ulaşacağı düşünülüyor. Münhasıran de Galaxy Fold'un üretim ölçüsünden çok olacağı, velev ikiye bile katlayabileceği de belirtilenler arasında bulunuyor. Ayrıyeten Samsung'un, Galaxy Fold 2'nin lansmanını gerçekleştirdikten sonra cihazın ön satışında birtakım armağanları kullanıcılara sunması bekleniyor, cihazın yüksek fiyatı göz önüne alındığında bu armağanların pek bölgesinde olduğunu söyleyebiliriz.

Cihaz, su geçirmezlik sertifikasıyla piyasaya sürülecek:

Geçtiğimiz gün cihazın patent görselleri ortaya çıkmıştı. Periskop zoom kameraya sahip olan cihaz, su geçirmezlik sertifikasıyla birlikte gelecek. Güçlü özellikleri bulunan cihaz, hem selefi Galaxy Fold'dan hem de Galaxy Z Flip'ten izler barındırıyor. 

Katlanabilir telefon sanayisine büyük bir süratle giriş yapacak olan Galaxy Fold 2 hakkında bildiklerimiz şimdilik bunlarla sonlu. Cihazla ilgili yeni malumatlar ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.