Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy M31s ve M51’in Kimi Detayları Ortaya Çıktı

0 16

Samsung, Galaxy M31 ve Galaxy M51 modellerini yakında birinci olarak Hindistan'da piyasaya sürecek. Açıklanan haberlere göre her iki akıllı telefon da 64 MP ana kameraya sahip olacak.

Samsung Galaxy M51'in haziran ayı ahir piyasaya sürülmesi planlanıyor ancak verilen haberlerde telefonun üretim suratının büyük ölçüde, memlekette devam eden koronavirüs salgınının durumuna bağlı olduğu belirtiliyor. Bu nedenle planlanan piyasaya sürme tarihi değişiklik gösterebilir. Ayrıca cihazın parmak izi sensörünün ekran içinde yan alacağı düşünülüyor.

Galaxy M31s'lere gelince bu telefonun da Galaxy M51 gibi 64 MP birincil kamera ve ekran içi parmak izi sensörüyle birlikte geleceği söyleniyor. Haziran ayının birinci haftasında piyasaya sürülmesi beklenen modelin 128 GB dâhili depolama ortamı olacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy M51 ve Galaxy M31'lerin sırasıyla SM-M515F ve SM-M317F model numaralarını taşıyacağı da bildiriliyor.

Samsung 'askeri' telefon modelini tanıttı:

Geçtiğimiz şubat ayında tanıtılan Samsung Galaxy S20 ailesi, sürpriz bir üye daha kazandı. Samsung tarafından kısa müddet evvel duyurulan Galaxy S20 Tactical Edition ismindeki model, büsbütün askeri tasarruf için tasarlanmış şahsi bir telefon. Cihaz, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) standartlarına dayalı iki şifreleme katmanı ve askeri sınıf güvenliği sağlamak için kişiselleştirilmiş bir yazılımla geliyor.

Yavuz koşullarda dahi muazzam bir dayanıklılık vadeden Galaxy S20 Tactical Edition, gece görüş modu gibisi birtakım gelişmiş özellikler de sunuyor. Kelam konusu özellik, gece görüş sistemleri canlı hâle getirildiği devir ekranı otomatik olarak kapatıyor. Bunun dışında cihazda, hareket hâlindeyken vazife planlaması ve raporları iletmek için DeX yazılımı da taraf alıyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.