Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy M31s’in Geekbench Sonuçları Ortaya Çıktı

0 10

Samsung, akıllı telefon kesiminde hatırı geçen markalardan biri. Ürettiği üst seviye akıllı telefonlarla birlikte piyasada her ne kadar kendini gösterse de aslında giriş ve orta sınıf telefonlardan kazandığı pazar hissesinin çok daha etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. 

Giriş sınıfını Galaxy M serisi olarak adlandıran Samsung, sınıfında neredeyse en büyük pil kapasitesine sahip telefonlardan biri olan Galaxy M31’i duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerdeyse Galaxy M31s isminde yeni bir akıllı telefon duyuracağını öğrendiğimiz marka, yeni çıkacak telefonu hakkında kimi detayları ortaya sermiş üzere gözüküyor. 

Galaxy M31s, Galaxy M31 ile tıpkı işlemciye sahip olabilir 

Yukarıda paylaşılan görselde ortaya çıkan olgulara nazaran, yeni M31s’in işlemcisi üzerinde rastgele bir yeniliğe gidilmemiş üzere gözüküyor. Exynos 9611 çip setinden gücünü alacak telefonun tek çekirdek puanı 347, çoklu çekirdek puanı ise 1256 olarak göze çarpıyor. SM-M317F model numaralı yeni Galaxy M31s’in gösterdiği bu performansla ve kullanılan işlemcinin tıpkı olmasıyla Galaxy M31’den çok da bir farkının olmadığını ekleyelim. 

Ortaya çıkan görsellerden anlayabildiğimiz üzere Galaxy M31s, 6 GB RAM ile birlikte gelecek. İşletim sisteminin Android 10 ve ara yüzünün son nesil One UI olacağı da ortaya çıkan malumatlar dahilinde. Bunlar haricinde herhangi bir haber açıklanmayan telefon hakkında, daha evvelden ortaya çıkan datalar ve iddialarımıza nazaran telefonun özellik listesi şu biçimde olacak. 

Galaxy M31s’in Özellikleri 

  • İşlemci: Samsung Exynos 9611 
  • RAM: 6 GB 
  • Ekran: 6,4 inç, FHD+ AMOLED 
  • Art Kamera: 64 MP + 8 MP + 5 MP + 5 MP 
  • Ön Kamera: 32 MP 
  • Batarya: 6.000 mAh 

Galaxy M31s’in fiyatı ve çıkış tarihi 

Rastgele bir resmî açıklama olmamasına rağmen, telefonun, 30 Haziran tarihinde Hindistan’da satışa çıkarılacağı düşünülüyor. Fiyatlandırma konusunda ise vergiler hariç 1.345 TL olabileceği ekleyelim. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.