Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy Note 20, Düz Ekranla Gelebilir

0 12

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra olmak üzere iki farklı modelden oluşması beklenen yeni Galaxy Note ailesinin, 5 Ağustos’ta resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Haberler şimdi teyite muhtaç olsa da, amiral gemisi telefonlar seleflerine nazaran daha büyük ekranlara, daha süratli işlemcilere, daha düzgün ekranlara ve daha yüksek kapasiteli bataryalara sahip olacak.

Galaxy Note 20'nin dizaynında, bilhassa S Pen kullanmayı seven kimseleri sevindirecek bir değişiklik olacağı söyleniyor. İsabetli sızıntılarıyla bilinen Ice Universe, Samsung’un yeni amiral gemisinin kavisli bir ekranla değil, düz bir ekran ile geleceğini tez etti. Bu tasarım farklılığının, S Pen’in ekranın kenarlarında da rahat bir biçimde kullanılmasını kolaylaştırması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 için yapılan konsept dizaynlardan biri

Samsung, Galaxy Note 7'den bu yana tüm amiral gemilerinde kavisli ekranlar tercih ediyordu. Bununla birlikte geçtiğimiz yıl içinde duyurulan Galaxy S10e, Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite ile uzun yıllar sonra birinci sefer Samsung amiral gemilerinde düz ekranlar görmüştük.

Galaxy Note 20'de 6.7 inç büyüklüğünde bir ekran görmeyi bekliyoruz

Bundan evvelki sızıntılar ve söylentilerden yola çıkarak; Galaxy Note 20'de 6.7 inç büyüklüğünde bir ekran görmeyi bekliyoruz, bu ekran beklendiği üzere 120Hz yenileme suratına sahip olmayabilir. Telefonda başkaca Exynos 992 işlemci (bazı pazarlarda Snapdragon 865), 12 GB/16 GB RAM, 128/256 GB dahili depolama yeri, bir adet microSD kart yuvası, artta üçlü kamera suramı ve en az 25W süratli şarj destekli 4.300mAh batarya olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 ailesine dair her şeyi, 5 Ağustos'ta düzenlenmesi beklenen lansman sırasında öğreneceğiz, lakin o devrana kadar cihazlarla ilgili yeni malumatlar açığa çıktığı takdirde sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.