Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy Note 20’nin Yeni Render Görselleri Paylaşıldı

0 17

Samsung’un Galaxy S20 ailesinden sonra çıkaracağı yeni amiral gemisi olan Note 20’ye ilişkin olduğu tez edilen yeni manzaralar ortaya çıktı. Bir akıllı telefon aksesuar mağazası Pigtou’da yayınlanan görsellerde, telefonun ön tarafında çok ufak bir kamera deliği dışında neredeyse tamamının ekran olduğu gözlemleniyor. 

Yapılan açıklamaya nazaran Pigtou, bu imajları “xleaks7” isimli bir kullanıcıdan almış. Bu kaynak, şimdi yeteri kadar güvenebileceğimiz bir kaynak değil, o yüzden görsellerin doğruluğu şimdi kanıtlanmış değil. Tekrar de bu görseller, Samsung’un yeni amiral gemisi için sağlam bir izlenim kazanmamızı sağlıyor. 

Samsung Galaxy Note 20 neler vadediyor?

Samsung’un premium amiral gemilerinden Galaxy Note serisinin en dikkat çeken farklılığı S Pen’idir. Daha evvelki modellerde telefonun sağ tarafına yerleştirilen kalem, akıllı telefonunuzu her bölgede kullanabileceğiniz bir not defteri ve çizim tuvaline dönüştürür. Samsung Galaxy Note 20 için sızıntılara baktığımızda ise S Pen’i evvelki modellerden farklı olarak sol tarafta görüyoruz. Elbette, ortaya çıkan render görsellerin şimdi sağlam olmayan bir kaynaktan geldiğini hatırlamakta yarar var. Çıkacak telefonda kalemi tekrar sağ tarafta görme ihtimali bulunuyor. 

Bu render görsellerinin ne kadar hakikat olduğunu önümüzdeki günlerde daha âlâ göreceğiz. Telefonun çıkış tarihi yaklaştıkça, daha emniyetli kaynaklardan da sızıntılar yapılacaktır. Evet, sizce Galaxy Note 20 bu dizaynla çıkar mı? Telefonun render görsellerini beğenip beğenmediğinizi icmaller kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.