Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung, Galaxy Note20 Serisi Sadece İki Modelle Gelebilir

0 17

Ortaya atılan argümanlara ve gelen haberlere nazaran Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yeni çıkacak olduğu Galaxy Note serisinde Samsung Galaxy S20 serisinin tam aykırısı bir sürprizle önümüze çıkabilir.  

Apple ile birlikte yerküre genelinde akıllı telefon pazarını domine eden teknoloji devi, yakın devranda tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note20 serisinde tüketicilere Galaxy S20 ailesinde olduğu üzere üç model seçeneği sunmayabilir.  

Galaxy Note20 serisi sırf iki modelden oluşacak: 

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S20 ailesinde; Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra olmak üzere üç model bulunuyor lakin bu durum Galaxy Note20 serisinde farklı olabilir. Güney Kore merkezli firmanın yeni Galaxy Note serisinde Note20 ve Note20 Ultra olmak üzere sırf iki modelle önümüze çıkması bekleniyor.  

Özetle yakın devranda Bluetooth SIG sertifikasyonu müracaatında ortaya çıkan ve teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği Galaxy Note20 modeli, kendisine ek olarak sadece Ultra modeliyle bir arada satışa çıkacak. Sızıntılar sayesinde yeni serinin en güçlü üyesi Galaxy Note20 Ultra’nın yanında modelle ilgili vesair birkaç kıymetli habere daha sahip olmuş olduk. Sertifika detaylarına nazaran Samsung Galaxy Note20 Ultra’nın model numarası SM-N986U olacak. Bununla birlikte yeni modelin Bluetooth 5 ilişki desteğine sahip olacağını da belirtelim.  

Her ne kadar Galaxy Note20 Ultra’nın kilit özellikleri hakkında haber sahibi olmasak da cihazın Galaxy Note20 ailesinde mekan alacak olan en güçlü ve pahalı model olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Samsung’un en yeni ve güçlü modeli olacak olan Samsung Galaxy Note20 Ultra modelinin fiyatının şimdiden birçok kullanıcı tarafından merak edildiğini biliyoruz. Umarız, Galaxy S20 ailesinde önümüze çıkan kronik hatalar Galaxy Note20 ailesinde de önümüze çıkmaz. Samsung’un Galaxy Note serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi tahliller kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.