Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy Note20’nin Bataryası Ortaya Çıktı

0 17

Samsung Galaxy Note20+’ın 4.500 mAh’lik büyük bir bataryayla geleceğine artık kesin gözüyle bakılıyor ama daha münâsib fiyatlı Galaxy Note20’ye ne olacağı hâlâ bilinmiyor. Geçtiğimiz nisan ayında Galaxy Club üzerinden paylaşılan bir rapor, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note20’de mekan alması beklenen batarya bedelini ortaya çıkarmıştı.

Paylaşılan raporda, Galaxy Note20’nin selefine kıyasla 500 mAh kıymetinde artışla birlikte 4.000 mAh’lik bir bataryayla geleceği sav ediliyordu. Şimdi bu argümanların üzerinden çok bir vakit geçmemesine karşın artık de Galaxy Note20’nin 4.000 mAh değil, 4.300 mAh’lik bir batarya kapasitesiyle birlikte satışa sunulacağı tez edildi.

Samsung Galaxy Note20, 4.300 mAh’lik bir bataryayla gelebilir:

SamMobile tarafından 3C sertifika veritabanında fark edilen detaylar, Note20’nin Çin versiyonunda kullanılacak bataryanın EB-BN980ABY model numarasına sahip olacağını ve bu bataryanın 4.300 mAh büyüklüğünde olacağını söylüyor. Bu da Note20’nin daha evvel tez edilenlerden biraz daha büyük bir bataryayla geleceği manasına geliyor.

Samsung’un Galaxy Note20 serisi hakkında daha önceleri de kimi detaylar ortaya çıkmıştı. Bu noktada şimdiye dek bilinenlere nazaran her iki cihaz da pazara bağlı olmakla birlikte 120 Hz Muhteşem AMOLED Infinity-O ekranlar, klasik S Pen desteği ve 16 GB RAM üzere donanım özellikleriyle birlikte müşterilerin önüne çıkacak.

Tüm bunlara ek olarak önümüzdeki ağustos ayı içerisinde tanıtılması beklenen akıllı telefonların, yeniden pazara bağlı olmak koşuluyla Exynox 992 yahut Snapdragon 865 yonga setiyle güçlendirileceğini ve en az 25 W kablolu süratli şarjı destekleyeceğini söyleyebiliriz. Cihazlarda başkaca kablosuz şarj ve aksi kablosuz şarj özelliklerinin taraf almasına da kesin gözüyle bakılıyor lakin bu soruların yanıtlarını almak için bir vade daha beklememiz gerekiyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.