Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy Note20’nin Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı

0 14

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S20 serisinin akabinde önümüzdeki aylarda yeni amiral gemisi akıllı telefon serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Elbette bu seri, S serisi üzere her sene yeni üyelere kavuşan Galaxy Note serisi olacak. Yeni Galaxy Note20 serisi hakkında şimdiden birçok şey duyduk.

Samsung Galaxy Note20 serisi hakkında bugüne kadar söylenenlere nazaran cihazlar vesair Note telefonlara nazaran daha büyük bir bataryayla gelecek. Bununla birlikte Note20 serisi, Samsung’un yeni yüksek performanslı işlemcisi Exynos 992’ye sahip olacak. Bugünse yeni seride bulunacak telefonların kamera özellikleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Note20 serisi kameraları:

Bir Twitter kullanıcısı, Samsung’un beklenen Note20 serisinin üyelerinde nasıl bir kamera kurulumunun bizi karşılayacağını paylaştı. Kullanıcının paylaştığı tweete nazaran Samsung Galaxy Note20 serisinin kamerası, şirketin kamerasıyla ön plana çıkan Galaxy S20 serisiyle çabucak acilen birebir olacak.

Paylaşıma nazaran Samsung Galaxy Note20, 12 MP geniş açılı ana kamera, 64 MP telefoto kamera ve 12 MP ultra geniş açılı kameraya mesken sahipliği yapacak. Öte yandan serinin yüksek performanslı telefonu Galaxy Note20+’ta 108 MP geniş açılı ana kamera, 12 MP telefoto kamera 12 MP ultra geniş açılı kamera ve lazer odak lensi bulunacak.

Geçtiğimiz günlerde daha evvel birçok telefon hakkında tutarlı tezlerde bulunan OnLeaks, yeniden Samsung Galaxy Note20 serisi hakkında bir şeyler söylemişti. OnLeaks, cihazın konsept manzaralarıyla birlikte Samsung Galaxy Note20+’ın 6,9 inç; Galaxy Note20’nin ise 6,7 inç ekrana sahip olacağını belirtmişti.

Doğal Samsung Galaxy Note20 serisi hakkında bugüne kadar duyduğumu her şeyin birer sav olduğunu unutmamak gerekiyor. Tüm bu haberler gelgelelim Samsung Galaxy Note20 serisi tanıtıldığı gün doğrulanacak ya da doğrulanmayacak. O gün de şayet her şey yolunda giderse ağustos ayının bir günü olacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.