Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy Note20’nin Kılıfları Ortaya Çıktı

0 401

Samsung Galaxy Note20 için tasarlanan kılıfların ortaya çıkmasıyla, Plus olmayan modelin düz ekrana sahip olacağı söylentisi düzgünden uyguna güçlendi. Kılıfların manzarası, söylentileri de birinci başlatan Ice Universe’de ortaya çıktı.

Aslında daha evvel de piyasaya çıkmamış modeller için kılıf dizaynlarının ortaya çıktığını görmüştük. Lakin ortaya çıkan bu yeni Galaxy Note20 kılıfları epeyce mantıklı görünüyor. Galaxy Note20+ kavisli ekrana sahipken, Galaxy Note20'nin düz ekran tasarımı ile geleceği biliniyor. IceUniverse, Galaxy Note20 serisinin seri üretime geçmesine çok az bir mühlet kaldığını argüman ediyor.

    

Samsung, Galaxy Note20 ve Note20+'ı  5 Ağustos'taki çevrimiçi aktiflikte Galaxy Fold2 ile birlikte tanıtacak.

İkilinin ekranları 120 Hz yenileme suratına sahip olacak. Galaxy Note20’de Full HD çözünürlüklü ekran, Galaxy Note20+’da ise QHD mahal alacak. Her ikisi de 5 nm Exynos 992 yonga setine sahip olacağı ve Galaxy Note20+, ana kamerası için Samsung'un 108 MP sensörünü kullanacağı bilinenler arasında mekan alıyor.

Samsung, Galaxy Note 7'den bu yana tüm amiral gemilerinde kavisli ekranlar tercih ediyordu. Bununla birlikte geçtiğimiz yıl içinde duyurulan Galaxy S10e, Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite ile uzun yıllardan sonra birinci defa Samsung amiral gemilerinde düz ekranlar görmüştük.

Samsung Galaxy Note 20 ailesine dair her şeyi, 5 Ağustos'ta düzenlenmesi beklenen lansman sırasında öğreneceğiz. Yakında önümüze çıkacak olan Galaxy Note20, Galaxy Note20+, Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G üzere telefonlarının yanında, bize bir sürpriz daha yapılabilir. Sürprizden kastımız, birbirinden farklı model ve çeşitlilikle sunulan Galaxy A serisi telefonlar değil. 

Tüketici elektroniği dalının adeta sahnesi hâline gelmiş CES, 2021 yılında yapılacak olan etkinliğinde bizlere farklı yenilikler sunacak. Birçok kaynaktan ortaya çıkan olgulara nazaran Samsung, bizlere Galaxy S20 Lite modelini sunabilir. Açıklananlara göreyse yeni modelin 5G seçeneğiyle birlikte geleceği düşünülüyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.