Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy S20+’ın Sonlu Üretim BTS Versiyonu Geliyor

0 14

Samsung'un Güney Koreli müzik öbeği BTS ile kurduğu iştirakin ardından Galaxy S20+'ın yeni bir versiyonunu duyurmaya hazırlanıyor. Şirketin sosyal medyada BTS kümesinin taraf aldığı tanıtım görüntüleri yayınlamaya başlaması, Galaxy S20+ BTS Edition'ın yolda olduğunun habercisi. Gelgelelim bundan ziyadesi da var.

Gelen haberlere nazaran Samsung Galaxy S20+ BTS Edition, şirketin yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip'e misal halde mor renkli olacak. Akıllı telefonun 9 Temmuz'da tanıtılması bekleniyor. Bu, BTS hayran topluluğunun 2013 yılında ARMY ismini aldığı güne işaret ediyor.

Samsung Galaxy S20+ BTS Edition'ın büyük ilgi görmesi bekleniyor

Güney Koreli akıllı telefon devinin Galaxy S20+ BTS Edition'ın global lansmanı için Fransız kitap ve elektronik mağazası Fnac ile birlikte çalıştığı bildirildi. Hudutlu sayıda üretilecek olan akıllı telefon için ön siparişler 19 Haziran'da başlayacak ve 5 Temmuz'a kadar sürecek.

Galaxy Buds+'ın da BTS versiyonu geleceği söyleniyor

Galaxy S20+'ın BTS versiyonunda mor renkli bir Galaxy S20+ 5G, mor Galaxy Buds+ kulaklık ve kutusu bulunacağı bildiriliyor. Şirket, Galaxy Z Flip ve Galaxy Watch Active 2'yi içeren Galaxy Z Flip'in Thom Browne versiyonunda elde ettiği başarıyı tekrar yakalamaya çalışıyor. Galaxy Z Flip Thom Browne Edition, Güney Kore'de satışa sunulduktan iki buçuk saat sonra tükenmişti.

Samsung'un Facebook ve Twitter'da paylaştığı teaser'larda üzerinde kümenin üyelerini simgeleyen yedi mor kalp bulunan bir akıllı telefon kutusu gösterdi. Şirket şimdi Galaxy S20+ BTS Edition'ın fiyatı yahut kaç adet satılacağı hakkında malumat vermedi.

Galaxy S20+ BTS Edition, Samsung’un Koreli müzik öbeğiyle iştirakinin kolay bir pazarlama hamlesinden çok daha ziyadesi olacağını gösteriyor. Grubun üyelerinin Galaxy S20 serisi ile çekilen manzaraları Facebook, Twitter ve Weibo üzere toplumsal ağ sitelerinde milyonlarca kullanıcı tarafından ilgi görüyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.