Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy Tab S7+, Geekbench’te Ortaya Çıktı

0 147

Akıllı hane teknolojilerinden akıllı telefonlara kadar pek çok kesimde hizmet veren Samsung, önümüzdeki aylarda yeni bir ‘Unpacked’ aktifliği düzenlemeyi planlıyor. Bu aktifliğe iki aydan az bir müddet kalmışken şirketin merak edilen amiral gemisi tableti Galaxy Tab S7+ hakkında da daha ziyade şey duymaya başlıyoruz. Son olarak Bluetooth SIG web sitesinde gördüğümüz tablet, bu defa Geekbench’te ortaya çıktı.

‘SM-T976B’ model numarasıyla Geekbench’te ortaya çıkan amiral gemisi tablet, platformda tek çekirdekli testlerden 4.277, çok çekirdekli testlerden ise 13.286 puan almayı başardı. Geekbench listesinden alınan ekran manzaralarında ayrıyeten tabletin işlemci ve bellek üzere birtakım özellikleri de ortaya çıktı. Dilerseniz gelin bu özelliklere daha yakından göz atalım.

Samsung Galaxy Tab S7+’ta nokta alması beklenen özellikler:

Geekbench listelemesine nazaran gücünü Android cephesinin mevcut en güçlü yonga seti olan Snapdragon 865’ten alacak olan Samsung Galaxy Tab S7+, bellek kısmında 6 GB RAM’e sahip olacak ve kutusundan Android 10 ile birlikte çıkacak.

Daha evvelki sızıntılara bakacak olursak Samsung Galaxy S7 serisi, 12,3 inçlik daha büyük ekranlı Galaxy Tab S7+ ve 11 inçlik Galaxy Tab S7 olmak üzere iki farklı varyantla piyasaya sürülecek. Her iki cihazda da AMOLED panel teknolojisinin bölge alacağı söylenirken bu ekranların 120 Hz ekran yenileme orantısını destekleyeceği argüman ediliyor.

Yeni Galaxy Tab S7 serisi hakkında bilinen vesair detaylar arasında Dolby Atmos destekli AKG markalı stereo hoparlörler, 5G temas desteği, ikili art kamera suramı ve ekrana gömülü parmak izi teknolojisi taraf alıyor. Son olarak Plus modelinin pil kapasitesinin 9.800 mAh olduğu söyleniyor.

Samsung, yeni nesil tabletlerini 5 Ağustos’ta yeni Galaxy Note serisi cihazlarıyla birlikte tanıtmayı planlıyor. Koreli şirketin yeni amiral gemisi tabletlerinin özelliklerini de lakin bu aktiflikte net bir formda göreceğiz. Bu süreçte rastgele bir gelişme yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.