Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Galaxy Watch 3’ün Kimi Özellikleri Ortaya Çıktı

0 16

Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni akıllı saati Galaxy Watch 3’ü duyurmak için hazırlanıyor. Bazı Galaxy Watch 3 özellikleri, FCC’de (Birleşik Communications Commission) kısa bir müddet evvel ortaya çıktı. Ortaya çıkmayan şey ise model numarasıydı. 

NBTC’de (National Broadcasting and Telecommunications Commission) ortaya çıkan son donelere nazaran, artık Samsung’un duyuracağı amiral gemisi akıllı saat modeli hakkında daha ziyade haber sahibi olduğumuzu belirtelim.  

Samsung Galaxy Watch 3, NBTC’nin internet sitesinde ortaya çıktı 

NBTC sertifika imgesinden anlayacağımız üzere SM-RF855F model numaralı Samsung Galaxy Watch 3, 41 mm ekranla gelecek. Sertifika tıpkı hengamda yeni gelecek olan akıllı saat modelinin SIM kart destekleyeceğini açıklıyor. SIM kart ile birlikte, akıllı saatin çevrimiçi kalması için rastgele bir akıllı telefon veya Wi-Fi bağlantısına gerek kalmayacak.  

Evvelki sertifikalar bize Galaxy Watch 3’ün 41 mm ve 45 mm boyutunda iki farklı ekranla geleceğini belirtmişti. NBTC paylaşımlarıyla, 41 mm ekranlı bir modelin geleceği neredeyse katılaştı diyebiliriz. Camı, Corning Gorilla Glass tarafından korunan saat, 5 ATM’lik suya karşı dayanıklı olarak gelecek. Son olarak MIL-STD 810G standartlarının desteklendiğini de ekleyelim.  

Paylaşılan sertifikasyon datalarına bakacak olursak Samsung Galaxy Watch 3’ün Vietnam’da üretildiğini söyleyebiliriz. Ayrıyeten yeni akıllı saat 5 W kablosuz şarj teknolojisini destekler nitelikte. Hücresel data desteği sunacak olan model (SM-R855) ile, hücresel data desteği sunmayan modeller de (SM-R840 ve SM-R850) satışa sunulacak.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.