Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung ile Zone V Limited’dan Yaşlılar İçin Yeni Başlatıcı

0 19

COVID-19 salgını boyunca insanlarla uzaktan muhabereye geçmek, daha evvel hiç olmadığı kadar kıymetli hâle geldi. Birçok insan salgın tedbirleri nedeniyle meskene hapsolunca teknoloji, hayatımızda çok daha çokça rol oynamaya başladı. Tam da bu gerekçelerle Samsung ile Zone V Limited güçlerini birleştirerek akıllı telefonların gücünden yaşlıların da daha çokça faydalanması için kolları sıvadı.

Samsung ve Zone V Limited tarafından Galaxy Store'a eklenen yeni Zone V başlatıcı pratiği, yaşlı kişilerin akıllı telefonla olan bağlantısını kuvvetlendirmeyi ve tasarrufu kolaylaştırmayı hedefliyor. Zone V, bilhassa görme, işitme ve beceri kaybı yaşayan yaşlılar için geliştirilmiş bir başlatıcı. Bu pratik, kullanıcı arayüzünü kolaylaştırırken yalnızca ana ekranı değil, Telefon, Bildiriler, Saat, Takvim ve Ayarlar gibi uygulamalar için de bir oldukça kolaylık sağlıyor. Velev Zone V, standart bildirimlerin mahallini alan kendi Bildirimler tatbikiyle birlikte geliyor.

Metin boyutu ve renk seçenekleri de var:

Zone V, bütün bunların yanı sıra bir seri metin boyutu ve renk seçeneğini de bünyesinde barındırıyor. Ayrıyeten sistem içi bir SOS (acil yardım) fonksiyonu yan alıyor. Bu fonksiyon, kullanıcının acil durum irtibatlarına anlık erişim sağlıyor. Pratik, KNOX 2.6 ve üzeri çalıştıran tüm Samsung Galaxy akıllı telefonlarla koordinasyonlu. 

Zone V, sadece Samsung cihazlarda çalışıyor ve sırf Galaxy Store'dan indirilebiliyor. Yeni paydaşlığı kutlamak için pratik fiyatsız olarak yayınlandı. Önümüzdeki 6 ay içerisinde uygulamayı indirenler, Zone V'yi 4 ay boyunca fiyatsız kullanabilecekler.

4 aylık fiyatsız tasarrufun akabinde uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar aylık 1,99 sterlin (17 TL) ya da yıllık 19,99 sterlin (171 TL) fiyat karşılığı uygulamayı satın alabiliyorlar. Pratiğin şu an için devletimizde kullanılabilir olmadığını belirtelim. Önümüzdeki günlerde memleketimiz için de tatbikin indirilebilir olduğu haberini alabiliriz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.