Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung Türkiye’den Ece Seçkin’li Sürpriz Görüntü

0 14

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, tüketici elektroniği öbeğindeki eser gamı ile gerçek manada milyonlara hizmet ediyor. Bununla birlikte Samsung, artan yarışmada eserlerini ön plana çıkmak için ünlü isimlerle de sık sık reklam çalışmaları gerçekleştiriyor.

Sizlerle geçtiğimiz devirlerde paylaştığımız haberlerimizde, Samsung'un yerküre starları ile çektiği tanıtım görüntülerinden bahsetmiştik. Samsung şimdi yeni bir video daha hazırladı fakat şirket bu sefer, Türk pop müziğinin en kıymetli isimlerinden bir tanesi olan Ece Seçkin'le iş birliğine gitti. Daha da kıymetlisi Samsung, bu iş birliğinde mevcut bir eserini tanıtmaktan fazla yeni bir sürprizin yaklaşmakta olduğunu duyurdu.

Samsung Türkiye'nin Ece Seçkin'le birlikte çektiği medyanın gizem dolu olduğunu söyleyebiliriz. Zira esasen ziyadesiyle kısa olan görüntüde yalnızca Seçkin'in “13 Haziran'ı bekle.” dediğini görüyoruz. Ece Seçkin başkaca, bu süreçte Instagram ve TikTok üzerinden “#Acayipiyi” bahis başlığının takip edilmesi gerektiğini de söylüyor.

Samsung Türkiye'nin Ece Seçkin'li yeni medyada Galaxy A serisine göndermede bulunuyor. Velev medyanın sağ üst tarafında bulunan Galaxy A71 ibaresi de dikkatlerden kaçmıyor. Görünüşe nazaran Samsung, 13 Haziran'da Galaxy A serisi ile ilgili yeni bir sürpriz ortaya çıkaracak. Gelgelelim bunun ne olduğunu öğrenmek için cumartesi gününe kadar beklememiz gerekiyor.

Samsung Türkiye'nin Ece Seçkin'le çektiği video

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.