Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung, Yeni Note Serisinin Aktifliğini Çevrimiçi Yapacak

0 18

Son 5 aydır tüm yerkürede hayatın durmasına neden olan ve hâlâ tehlike saçan koronavirüs, pek çok kolda aktifliklerin iptal edilmesinin de bir nedeni oldu. Virüs nedeniyle aktiflikleri iptal edilen bir dal de elbette akıllı telefon bölümüydü.

Koronavirüs nedeniyle küçüklü büyüklü her akıllı telefon üreticisi, yeni telefonlarını çevrimiçi etkinlikler üzerinden tanıttı yahut tanıtacağını duyurdu lakin Güney Koreli teknoloji devi Samsung, olağanda her yıl ağustos ayında düzenlenen aktifliği hakkında şimdi bir açıklama yapmadı.

Aktiflik çevrimiçi olacak:

Samsung tarafından şu ana kadar aktiflik hakkında rastgele bir açıklama gelmemiş olsa da Korea Herald’ın haberine nazaran şirket, ağustos ayındaki aktifliğini geçtiğimiz yıllardaki üzere yapmayacak. Yani Samsung, yeni Galaxy Note20 serisini göreceğimiz büyük aktifliği çevrimiçi olarak gerçekleştirecek.

Samsung, Galaxy Note serisi akıllı telefonlarını genelde her yılın ağustos ayı civarında ABD’nin New York kentinde gerçekleştirdiği bir aktiflikte tanıtırdı fakat New York’un günümüzdeki hâli düşünüldüğünde Samsung’un aktifliği burada yapması neredeyse imkânsız.

Bununla birlikte New York kentinin dışında yerkürenin rastgele bir noktası da fizikî bir aktiflik için hayli tehlikeli durumda çünkü şirketin düzenlediği, yeni Galaxy S serisini gördüğümüz büyük etkinliğinde yerkürenin her noktasından gelen yekunda 3.000 kişi bulunuyordu.

Samsung’un ağustos ayında düzenlemesi beklenilen etkinliğinde her sene olduğu üzere yeni Galaxy Note serisinin üyelerini göreceğiz. Bununla birlikte Samsung’un şubat ayındaki UNPACKED etkinliğinde tanıtılan katlanabilir telefonuna ek olarak bu yılki 2. katlanabilir telefonu olacak 2. nesil Galaxy Fold’u da tanıtması bekleniyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.