Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Samsung’un Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch 3 Olabilir

0 16

2018 yılında Samsung Galaxy Watch isimli akıllı saatini tanıtan Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un bir sonraki akıllı saat modeline Samsung Galaxy Watch 2 ismini vermesi bekleniyordu gelgelelim ortaya çıkan haberler gösteriyor ki bu durum tamamıyla farklı olabilir.  

MySmartPrice tarafından paylaşılan ve ABD’de bulunan Birleşik Komünikasyon Komisyonu’nda gün yüzüne çıkan eser kod numarasına göre Samsung, yeni akıllı saat modeline Galaxy Watch 3 ismini verecek. Bu isim siyaseti başta büsbütün tuhaf gelebilir gelgelelim firmanın burada Galaxy Watch Active 2 modeli ile isim benzerliğinden kaçındığını belirtelim. Bildiğiniz üzere orijinal Galaxy Watch, Active 2 modelinden daha ucuza satılıyor ama Galaxy Watch Active 2’nin bir yıl daha sonra tanıtıldığını hatırlatalım.  

Yeni Galaxy Watch saatle ilgili sair malumatlar: 

Her ne kadar Güney Koreli teknoloji devinin yeni akıllı saatinin ismi şimdi belirli olmasa da yeni akıllı saat modeliyle ilgili öteki malumatlar muteberliğini müdafaaya devam ediyor. Görünen o ki, ilk Galaxy Watch modelinde görmüş olduğumuz dönen kenar tasarımı yeni Galaxy Watch modelinde de önümüze çıkacak. Samsung’un yeni akıllı saati ile ilgili bir başka sav ise Galaxy Watch 3’ün, evvelki modellerinde gördüğümüz klâsik paslanmaz çelik ve alüminyum bileşenlerin tersine yeni bir titanyum kaplama ile önümüze çıkması bekleniyor.

Yeni akıllı saatin boyut kısmına geldiğimizde ise, Galaxy Watch 3 eski modellerden farklı olarak 41 mm ve 45 mm çerçeve büyüklüğüne sahip olacak. Bildiğiniz üzere bu, ilk Galaxy Watch’ta yer alan 42 mm ve 46 mm büyüklüğündeki çerçevelerden biraz daha küçük. Son olarak Samsung Galaxy Watch 3’ün 5 Ağustos tarihinde firmanın yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note20 ile bir arada tanıtılması bekleniyor.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.