Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Sanal POS Hizmeti weepay Nedir?

0 20

Fizikî POS cihazının sanal hali olan sanal POS, çevrimiçi ortamlarda yapılan ödemelerde, müşterilerin üye işyerlerine ödeme yapmasını sağlayan bir yazılım olarak biliniyor. Bu noktada işini internet ortamına taşımak isteyen pek çok kişi, bilhassa e-ticaret sitelerinde sanal POS ismi verilen bu yazılıma muhtaçlık duyuyor.

Bu yazılımlar, uzun ve yorucu bir sürecin akabinde bankalardan elde edilebileceği üzere, ‘Sanal Pos Hizmeti’ olan weepay üzerinden zahmetsiz ve kolay bir biçimde de elde edilebiliyor. Biz de bu metnimizde tek bir entegrasyonla 7 büyük bankanın sanal POS yazılımını e-ticaret sitenize entegre edebileceğiniz online ödeme sistemi weepay’den bahsedeceğiz.

weepay nedir?

En kolay entegrasyon tahlilleriyle müşterilerinizin tüm kartlarına inançlı bir halde ödeme ve taksit imkânına sair bir sahifeye yönlendirme yapmadan imkan sağlayan weepay, tek bir entegrasyon ile Bonus, World, Axess, Maximum, Paraf, CardFinans, Bankkart olmak üzere 7 adet kredi kartı markasına ilişkin sanal POS’ları müşterilerine sunuyor. Üstelik Amex ile yurt dışı ödeme gereksinimlerinize tahlil sunuyor. Bu noktada şirket, siz işinizi büyütürken ödemelerinizi sonraki gün hesabınıza geçirmeyi de vadediyor. Ayrıyeten weepay kurumsal üyelik tipinin yanı sıra ferdi kullanıcılar için de sanal POS imkanı sağlamaktadır.

Siteye üye olan kullanıcılar, weepay müşterisi olduktan sonra kimi hizmetleri alma hakkına sahip oluyorlar. Elde edeceğiniz bu hizmetler arasındaysa farklı para üniteleri de dahil olmak üzere ödeme almanıza imkân sağlayan weePos, tüm dijital ortamlarda entegrasyonsuz link ile ödeme müsaade veren weeLink, web sitenizde kolaylıkla ödeme almanızı sağlayacak bir buton olan weeClick ve hakediş ve encümen nispetlerinin hesaplandığı weeMarket özellikleri taraf alıyor.

weepay inançlı mi?

Yerkürenin en üst seviye data güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry) – DSS (Data Security Standard) sertifikasına sahip olan weepay, PCI – DSS sertifikalı hizmetiyle birlikte olgu güvenliği konusundaki muhtaçlıkları, başlangıç aşamasında direkt üyelerine sağlıyor.

weepay’de komite nispeti nedir, başlangıç fiyatı var mı?

weepay, bir sonraki gün ödeme ve münasebetli kesinti orantısı üzere fırsatlarla birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Bunlara ek olarak hiçbir sabit ve başlangıç fiyatı talep etmeden sanal POS'unuzu 24 saatte canlı etme vaadi veren firma, kurumsal müşterilerine süreç başı iyi encümen nispetleri sunuyor. Bu noktada aylık 30.000 TL ve üzeri satışlarda kişisel yarkurul nispetleri da weepay avantajları arasında mahallini alıyor.

E-ticaret siteleri için ödeme tekniği arayanların bir baht verebileceği weepay’i incelediğimiz metnimizin burada sonuna geliyoruz. Online ödeme sistemi hakkında daha çokça malumat almak için buradaki ilişkiye tıklayabilir ve weepay’in web sitesine ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.