Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Sea of Thieves’in Steam’de Yayınlanacağı Tarih Açıklandı

0 15

Yaklaşık 5 sene evvel Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından Xbox One ve PC platformları için yayınlanan Sea of Thieves, gün geçtikçe yeni içerikler kazanmaya devam ediyor. Yenilikten kopmayan ve devamlı yeni içerikler sunan oyun, günümüzde hâlâ oldukça büyük bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor.

Sea of Thieves, bundan birkaç hafta evvel günümüzün en büyük oyun platformu olan Steam’in mağazasında ahir mahallini aldı. Yavaş yavaş kıymetli oyunlarıyla Steam’de gözükmeye başlayan Microsoft Studios oyunları, Sea of Thieves’in de iştirakiyle daha çokça oyuncuya ulaşacak.

3 Temmuz'da Steam'e geliyor:

Oyuncuların bir korsan ekibinin hayatını yaşamalarını sağlayan çok oyunculu açık yerküre oyunu Sea of Thieves, Steam mağazasında mekanını almış olsa da bugüne kadar oyunun ne hengam yayınlanacağı hakkında bir malumat bulunmuyordu lakin bugün Rare tarafından yapılan duyuruyla birlikte o tarih zahir oldu.

Geliştirici stüdyo tarafından Steam mağazasındaki sahifede paylaşılan duyuruda oyunun 3 Temmuz 2020 tarihinde Steam’deki oyuncularla buluşacağı açıklandı. Ayrıyeten oyunun çıkış fiyatı da duyuruda bölge aldı. Buna nazaran Sea of Thieves, 39,99 dolar fiyat etiketleriyle satışa çıkacak.

Sea of Thieves geliştiricisi Rare tarafından yapılan duyuruda maatteessüf oyunun Türkiye fiyatına değinilmedi gelgelelim oyunun Microsoft’un mağazasında 257,50 TL’lik fiyat etiketine sahip olduğunu ele alırsak Steam fiyatının da derhal acilen bu civarda olmasını bekleyebiliriz.

Rare, yapılan duyuruda bir de oyundan yeni bir fragmana taraf verdi. Sea of Thieves, hâlihazırda 10 milyonluk bir oyuncu tabanına sahip olsa da Steam’e gelmesiyle birlikte elbet daha ziyade oyuncu tarafından oynanmaya başlanacak. Oyun, Steam’e eklenince olduğundan daha büyük bir hâl alacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.