Makalecin - Güncel Blog Yazıları

‘ShaRkPG’ Oyunu Maneater’ın Fragmanı Yayınlandı

0 21

PlayStation 5'in çıkış tarihi yaklaştıkça oyun kesimine olan ilgi bu yeni konsola ağırlaşmış olsa da PlayStation 4 için yeni oyunlar çıkmaya devam ediyor. The Last of Us: Part IICyberpunk 2077, ve Ghost of Tsushima üzere oyunlar çok ziyade kişi tarafından bekleniyor.

Tüm bu güçlü oyunların arasına artık bir yenisi daha ekleniyor. Tripwire Interactive'in ShaRkPG oyunu Maneater, 22 Mayıs'ta yerküre genelinde satışa çıkıyor. Bugün birçok oyunseverin ilgisi çeken oyunun fragmanı yayınlandı. Fragman göz önüne alındığında, oyundaki aksiyon her an çok yüksek seviyelerde olacakmış üzere görünüyor.

İşte Maneater oyununun fragmanı:

Köpek balıklarının kol gezdiği bu oyunun fragmanında şu laflar kullanıldı: “Derinlikler keşfedilecek, besin zinciri bozulacak ve ölümcül vakalar meydana gelecek zira burada işler kaygı içerisinde gerçekleşir ve avcı av olur.” Fragmanda kullanılan görseller ilgi cazip bulunurken oyunun nasıl olacağı ise birçok kişi tarafından merak ediliyor. 

Oyun 69 liradan ön satışa çıktı:

Oyun; Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows ve PlayStation 4 için oynanabilir olacak. Oyunun en merak edilen özelliklerinden biri olan fiyatı hakkında bir açıklama bulunmuyor fakat oyun, Epic Games Store'da 69 liradan ön sipariş edilebilir durumda. Vesair platformlar için şimdi bir fiyat açıklanmış değil. 

Epic Games Store, oyunun açıklama kısmına “Denizlerin güçlü üstün avcısı KÖPEK BALIĞI olarak harika bir güç deneyimi yaşa! Maneater, köpek balığı olarak oynayacağın, tek oyunculu ve açık dünyalı aksiyon RYO'dur (ShaRkPG). Ye! Keşfet! Geliş!” halinde not düşmüş. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.