Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Silvermane’in Ön Planda Olduğu Godfall Medyası Paylaşıldı

0 20

Oyun deneyimini bir üst seviyeye çıkarak olan PlayStation 5'in piyasaya çıkmasına az bir devir kala, konsol için çıkacak oyunlar da netleşmeye başladı. Üzerindeki örtülerin perşembe günü kalkacağı konsol için çıkacak oyunlardan biri de Counterplay Games'in geliştiriciliğini üstlendiği Godfall. Bugün oyunun geliştiricisi, oyun tutkunlarını daha da heyecanlandırmak ismine medya yayınladı. 

Birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran fragmanda, Silvermane'e vurgu yapıldı. Görüntüden anlaşıldığı üzere Silvermane, oyuncuların seçebileceği 3 sınıftan biri olarak belirlenmiş. Bu üç sınıfın her biri, farklı Augment'ler kullanan Valorplate'e sahip olarak oyuna geliyor. Her ne kadar sınıf kişiselleştirmesini, yeteneklerini ve genel yapı çeşitliliğini nasıl etkiledikleri görülse de öbür Valorplate'ler oyunda mevcut olacak.

Oyun, Epic Games Store'da da mekanını alacak:

Godfall'un çıkışı için de perşembe gününü bekleyenler bir ölçü üzülebilir çünkü Counterplay Games'in yeni imalatının 2020'nin son aylarında gelmesi bekleniyor. Oyun, PlayStation 5 ile birlikte Epic Games Store'da da bölgesini alacak. Oyunun fiyatı hakkında şimdi yapılan bir açıklama bulunmuyor; oyunun çıkmasına az bir hengam kala fiyat detayının da ortaya çıkacağı düşünülüyor.

Godfall, enteresan bir hikâye ele alıyor. Hikâye; Yerküre, Ateş, Su, Hava ve Ruh üzere kendi alemlerine sahip ögelerle fantastik dünyadaki mekanını alıyor. Oyunda yerkürenin sonu yakında olduğundan dolayı bununla baş etmeniz gerekecek. Bu şiddetli mücadelede Knight’s Order'a gereksiniminiz olabilir. Bu görüntüyle Silvermane'i tanıtan geliştirici, yakın hengamda ek tanıtımlarla sair karakterleri de gün yüzüne çıkarabilir. 

İşte yayınlanan medya:

2020'nin son aylarında raflardaki mekanını alacak oyun hakkında bildiklerimiz şimdilik bunlarla hudutlu. Geliştirici, yeni görüntüler yayınlayarak sair karakterlerin örtüsünü de kaldırdığı devir sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.