Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Sony, Bir Metroyu The Last of Us Part II Reklamıyla Kapladı

0 8

Sony, çok yakında PlayStation 5'i oyuncuların beğenisine sunacak lakin PlayStation 4 sahipleri için de yeni oyunlar duyurmaya devam ediyor. Şirketin PlayStation 4 sahipleri için bu yıl yayınlayacağı en dikkat cazip prodüksiyonlardan biri The Last of Us Part II ve artık, oyun için başlatılan reklam kampanyalarının kapsamı yeterliden güzele genişletilmiş durumda.

Sony, Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us Part II için daha evvel kişisel bir PlayStation 4 Pro sürümü duyurmuştu . Oyunun baş karakteri olan Ellie’nin dövmesi işlenmiş bir PlayStation 4 ve DualShock 4 denetim cihazı bulunan bu sürüm, The Last of Us Part II hayranlarının beğenisini toplamayı başarmıştı.

The Last of Us Part II için reklamları artırmaya devam eden Sony, artık de toplu taşıma araçlarına reklam vermeye başladı. Naughty Dog’da çalışan dizayncı Pete Ellis, Twitter’dan California’daki bir trende mekan alan The Last of Us Part II reklamının fotoğraflarını yayınladı. 

19 Haziran'da resmi olarak oyuncuların erişimine açılacak olan The Last of Us Part II'nin çıkışı, uzun müddet evvel duyurulmasına karşın ertelemeler nedeniyle oldukça gecikti. Sony, PS4 sahiplerinin heyecanla beklediği oyunu hala duymayanlar için her yeri The Last of Us Part II reklamlarıyla dolduracak üzere görünüyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.