Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Sony, ‘Days of Game 2020’ Tarihlerini Açıkladı

0 23

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, görüntü oyun bölümünün en kıymetli isimlerinden bir tanesi. Şirket, piyasaya sürdüğü oyun konsollarının yanı sıra geliştirdiği oyunlarla da oyunseverlerin gönlünde taht kuruyor.

Şimdiyse Sony, yaptığı açıklamalarla bu yılki “Days of Play 2020” aktifliğinin başlangıç tarihini ve kimi vesair detayları açıkladı. Dilerseniz derhal, Days of Play 2020'yle ilgili açıklanan tüm detaylara yakından bakalım.

Sony'nin oyun konsolları için düzenlediği Days of Play, belli günler arasında yapılan klasik bir indirim kampanyası. Şirket, her yıl belirlediği süreç içerisinde sunduğu indirimlerle PlayStation sahiplerine tasarruf yapma imkanı sağlıyor. Zira kesimin en tanınan oyunları, düzenlenen bu aktiflik kapsamında önemli mealde ucuzluyor.

Days of Play 2020, 25 Mayıs-8 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek

Sony tarafından yapılan açıklamalara nazaran PlayStation 4, PSVR ve PS Plus için Days of Play aktifliği, 25 Mayıs ile 8 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Sony, bu tarihler arasında oyunseverler için kaçırılmayacak indirimler yapacak. Dilerseniz artık de Days of Play aktiflikleri kapsamında gerçekleşecek indirimlere yakından bakalım.

Days of Play kapsamında düzenlenecek birtakım indirimler şöyle olacak

PlayStation VR eserlerinin fiyatları

  • PSVR Starter Pack: 199.99 euro (yaklaşık 1.500 TL + vergiler)
  • PSVR Mega Pack: 229.99 euro (yaklaşık 1.700 TL + vergiler)

PS Plus aboneliklerinin fiyatları

  • 12 aylık PS Plus aboneliğinde yüzde 30 indirim
  • 12 aylık PlayStation Now aboneliğine yüzde 30 indirim

PlayStation 4 oyunlarının fiyatları ve indirimler

  • Nioh 2: 49.99 euro (yaklaşık 370 TL)
  • Death Stranding: 29.99 euro (yaklaşık 222 TL)
  • Days Gone: 19.99 euro (yaklaşık 150 TL)

Sony'nin Days of Play aktiflikleri kapsamında fiyatını düşürdüğü oyunlar yalnızca bununla sonlu değil. Şirket, yüzlerce tanınan oyun için de değişken nispetlerde indirim yapacak. Sonunda oyunseverler, farklı oyunları birbirinden cazip fiyatlarla satın alabilecekler.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.