Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Sony, PS5’in Resmi Web Sitesini Güncelledi

0 18

Sony'nin yakında yeni bir PlayStation 5 aktifliğiyle önümüze çıkacağına dair söylentilerin arttığı bir devirdeyiz. Herkes merakla yeni nesil konsol hakkında gelecek duyuruları beklerken şirket, resmi sitesini güncelleyerek PS5 sahifesine sistemin öne çıkan kimi özelliklerini listeledi.

Sony, şubat ayında yeni konsolu için bir web sahifesi oluşturmuştu, gelgelelim sahifede yalnızca PS5 logosu ve oyuncuların sistemle ilgili güncellemeleri almak için kaydolabilecekleri bir alan bulunuyordu. Resmi PlayStation 5 web sitesi, birinci kere sistemin vadettiği en yeterli özellikleri açıklayan haberlerle güncellendi.

Sony, yeni PS5 sahifesinde konsolun özelliklerini listeledi

Sony, PS5 sahifesinde yeni bir özelliğe ya da duyuruya mahal vermedi. Şirket, yeni donanımı hakkında daha evvel tanıttığı ve vadettiği noktalara değindi. Güncellenen sahifede PS5'in 'yıldırım hızındaki' donanım bileşenleri, konsolun çarpıcı grafikler sunan oyun deneyimi, Dualsense denetim cihazının dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyici özellikleri ve konsolun 3D Ses teknolojisi vurgulandı.

Sony, bugün saat 23.00'da The Last of Us: Part II'ye daha yakından bakacağımız bir State of Play yayını gerçekleştirecek ve konsol devinin bundan sonraki planı PS5'e yönelik olabilir. Son vakitlerde ortaya çıkan söylentiler, yeni nesil konsol için haziran ayının başında gerçekleşecek bir aktifliğe işaret ediyor.

PlayStation 5'in çıkış tarihi koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmezse Sony'nin, yeni konsolunun dizaynına, çıkış tarihine ve fiyatına dair malumatları yakın devirde duyurması mümkün. PS5'in web sitesinin güncellenmesi, yakında yeni duyuruların gelebileceğine dair bir işaret olabilir. PS5'in güncellenen sahifesine buradan erişebilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.