Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Sony Xperia 1 II’nin Resmi Duvar Kağıtları Yayınlandı

0 23

Sony, son yıllarda akıllı telefon meydanında aktifliğini kaybetmesine karşın pazara güçlü akıllı telefonlar çıkarmaya devam ediyor. Japon teknoloji devi bu bağlamda şubat ayı başlarında çarpıcı özelliklere sahip olan amiral gemisi akıllı telefonunu Xperia 1 II'yi duyurmuştu. 

Sony Xperia 1 II, 21:9 en uzunluk orantısına sahip 4K OLED HDR ekranı, Snapdragon 865 işlemcisi ve ZEISS imzalı üçlü kamerasıyla markanın en üst seviye donanıma sahip telefonu oldu. Sony, yeni telefonuyla Samsung Galaxy S20 ve OnePlus 8 Pro üzere rakiplere karşı yarışma etmeye hazırlanıyor.

Sony Xperia 1 II'in statik ve canlı duvar kağıtlarını siz de indirebilirsiniz

Sony Xperia 1 II'yi şimdi satışa sunmasa da cihazın 25 adet stok duvar kağıdı şimdiden tüm akıllı telefonlar için yayınlandı. Sony'nin yeni üst seviye telefonunda yan alan orijinal kalitedeki (2192×2560 çözünürlük) hareketsiz duvar kağıtlarını buradan indirebilirsiniz.

Statik duvar kağıtlarının yanı sıra, telefonla birlikte gelen canlı duvar kağıtlarını içeren APK evrakını da buradan indirerek telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Canlı duvar kağıtlarını cihazınıza indirdikten sonra buradaki adımları uygulayarak telefonunuzun varsayılan duvar kağıdı haline getirebilirsiniz.

Sony Xperia 1 II, WF-1000XM3s TWS kulakiçi Bluetooth kulaklıkla birlikte ABD ve Avrupa'da ön siparişle satışa sunuldu. Telefonun 1.200 dolarlık astronomik fiyatı, onu birden fazla insan için erişilmez bir noktaya koyuyor. Ancak Sony Xperia 1 II deneyimini stok duvar kağıtlarıyla birlikte telefonunuza taşıyabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.