Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Star Chef 2 Android ve iOS İçin Fiyatsız Olarak Yayınlandı

0 19

Mobil oyunların sevilen çeşitlerinden bir tanesi de yemek pişirme oyunları. Birinci defa 2018 yılında tanışma imkanı yakaladığımız “Star Chef” isimli oyun da bu çeşitte en tanınan oyunlardan bir tanesi. Oyuncuların bugüne kadar gösterdiği ağır ilgiden mutlu olan geliştirici ekip artık, Star Chef'in gelişmiş bir versiyonu olan “Star Chef 2“yi hem iOS hem de Android platformları için tüm devletlerde yayınladı.

Star Chef 2 geliştiricileri tarafından yapılan açıklamalarda, yeni oyunun özgününden uzak olmadığını açıklandı. Oyuncular bu oyunda da yeniden restoranlarında yemek pişirmeye ve müşterileri şad etmeye çalışacaklar. Yeni oyun, birincisine ek olarak artık çevrimiçi bir moda da sahip ve bu mod, oyuncuların yerkürenin gayri noktalarındaki şeflerle bir araya gelerek iş birliği yapmalarına imkan tanıyor. 

Star Chef 2'nin geliştirici şirketi olan 99Games'in CEO'su Rohith Bhat, yeni oyunlarıyla ilgili yaptığı açıklamalarda oyuncuların Star Chef'te sevdikleri her şeyin Star Chef 2'de de olduğunu söyledi. Bu bağlamda oyunseverler, Star Chef 2'de en yeterli restoranları tasarlamaya ve en güzel yemekleri yapıp müşterilerini şad etmeye devam edecekler. Üstelik büyük restoranlar için şefler kiralanabilecek ve oyuncular, restoranları için benzersiz eşyalara sahip olabilecekler.

Star Chef 2'nin en etkileyici özelliği klan gibisi sistem

Star Chef 2'nin çevrimiçi bir moda sahip olduğunu söylemiştik. Bu mod aslında, daha çok strateji çeşidindeki oyunlarda gördüğümüz klan sistemini bu aşçılık oyununa getiriyor. Şöyle ki; bu modda kendi kadrolarınızı kurup etkinliklerde iş birlikleri yapabileceksiniz. “Chef Team” olarak isimlendirilecek bu etkinliklerde ise rakip ekiplerin önüne geçmeyi başarırsanız, “Star Chef” unvanını kazanmış olacaksınız.

2018 yılında piyasaya sürülen Star Chef, fiyatsız bir oyundu. Bugüne kadar 5 milyondan ziyade indirilen oyun, oyunculara oyun içi alım satımlar sunuyordu. Bu prensibinden vazgeçmeyen geliştiriciler, Star Chef 2'yi de fiyatsız olarak sunuyorlar. Ayrıyeten bu oyun hem Android hem de iOS platformlarında an itibarıyla indirilebiliyor. 

Şayet sizler de restoran işletmeciliği ve şeflik ile yakından ilgili biriyseniz, Star Chef 2'yi derhal telefon ya da tabletinize indirebilirsiniz. Oyunun Google Play Store sahifesine erişmek için burada, App Store sahifesine ulaşmak için de burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.