Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Star Wars: Project Maverick Önümüzdeki Hafta Tanıtılacak

0 20

Daha evvel Star Wars: Project Maverick olarak ortaya çıkan yeni Star Wars oyununun önümüzdeki hafta, 9 Haziran tarihinde Electronic Arts ve EA Motive tarafından tanıtılacağı sav edildi. Buradaki en şansız nokta da burada başlıyor zira bu argümanla ilgili malumatlar burada tıkanıyor. Oyunun hangi platformlara ne devir çıkacağına dair şu an rastgele bir haber bulunmuyor.

Project Maverick’in 9 Haziran tarihinde tanıtılacağı argümanını ortaya atan kaynak ise Instagram’daki Star Wars sahifesi olan Bespin Bulletin. Sahife, daha evvel bu mevzulardaki güvenilirliğini kanıtlamıştı ve birçok Star Wars hayranı tarafından da güvenilen bir sahife konumunda bulunuyor.

Project Maverick söylentileri

Bespin Bulletin tarafından ortaya atılan bu argümandan evvel, oyunun bu hafta tanıtılacağıyla ilgili haberler ortaya çıkmıştı. Yani daha evvel de oyunun yakın bir vade içerisinde tanıtılacağını okumuş ve sizlere aktarmıştık. Comicbook.com’da yan alan habere nazaran oyunun yepyeni tanıtım tarihi bu haftaydı, gelgelelim George Floyd protestoları sebebiyle ertelendi.

Bu tanıtım tarihiyle ilgili dikkat çeken nokta, EA Play’den derhal evvel düzenlenecek olması. Şirket, EA Play aktifliğini birinci olarak 11 Haziran olarak duyurmuş fakat daha sonra 18 Haziran tarihine ötelemişti. Şirketin bu türlü büyük bir aktiflik öncesinde öteki bir oyununu tanıtması kulağa tuhaf gelse de şirket bunu daha evvel de yapmıştı.

Respawn Entertainment’ın geliştirdiği ve EA’in yayınladığı son Star Wars oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order, geçtiğimiz yılın kasım ayında çıkmış ve bir epey beğenilmişti. Evet, sizin yeni oyundan beklentileriniz neler? Fikirlerinizi ve yeni oyundan beklentilerinizi tahliller kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.