Makalecin - Güncel Blog Yazıları

SteelSeries Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığını tanıttı

0 20

Teknoloji devi SteelSeries tarafından başlangıçta SteelSeries Cyberpunk Koleksiyonu’nun bir modülü olarak tanıtılan yeni kulaklık Artics 1 Wireless kulaklığının özellikleri ve yeni nesil USB-C adaptörünün birleşmesiyle Artics 1 Wireless Xbox kulaklığı olarak oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Bu kulaklık birebir vakitte Xbox Series X ile külliyen koordinasyonlu olarak geliştirildi.

Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı, yepyeni Arctis 1 Wireless ile tıpkı USB-C irtibatına sahip 4’ü 1 arada kablosuz kulaklık olarak tasarlandı. Yeni adaptör, kullanıcıların Xbox One ile öteki USB özellikli platformlar arasında geçiş yapmalarını sağlayan bir anahtara sahip. Kulaklık birebir vakitte Xbox, PS4, PC, Switch ve Android platformlarında ultra düşük gecikme periyodik temasları için SteelSeries’in kanıtlanmış kayıpsız 2.4GHz kablosuz özelliğini kullanıyor. Bununla birlikte, eleştirmenlerce beğenilen Arctis 9X ile birebir yüksek performanslı hoparlör sürücülerine sahip olan bu kulaklık, her ayrıntıyı ortaya çıkaran Arctis imzalı ses kalitesini oyunculara sunuyor.

Hafif tasarımı ile Artics 1 Wireless Xbox kulaklığı her noktada oyuncularla birlikte

İkiye katlanabilme özelliği ile oyuncuların rahatça yanlarında taşıyabilmesi için tasarlandı. Çıkarılabilir mikrofonu, şık ve hafif profilli tasarımı ile oyuncular nerede olurlarsa olsunlar Arctis’in armağanlı performansının keyfini çıkarabilecek. Bu kulaklık, doğal ses netliği ve gürültü engellemesi için tıpkı ClearCast mikrofonu kullanıyor. Gelgelelim Arctis 3, 5, 7 ve 9X üzere yuvasına sokulma özelliği mekanına, mikrofon çıkarılabilme özelliği ile kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı, hareket halindeyken tasarruf için optimize edilmiş olup daha hafif profilli bir tahlil üretmek ismine ikonik baş bandı dizaynından vazgeçerken, Airweave kumaş yastıkları, ekstra dayanıklılık ve eksiksiz ahenk için çelikle güçlendirilmiş bir baş bandı ile oyunculara harika bir konfor sunuyor. Başkaca 3,5 mm kontağı olan öteki cihazlara kolay kolay takılabilmesi için 3,5 mm kablo eklenmesi ile ek esneklik özelliği imkanını sunuyor

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.