Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Street Fighter V, Son Bir DLC Paketi Daha Alacak

0 19

Efsanevi dönüş oyunlarından biri olan Street Fighter, yaptığı yeni oyunlarla gündemden düşmemeyi başardı. Street Fighter V, serinin son oyunu. 2016 yılının mart ayında çıkan bu oyun, PlayStation 4 ve Windows’a gelerek çapraz platform desteği de sunmuştu.

Bu sabah Capcom, Street Fighter V’in son bir DLC paketi daha alacağını açıkladı. Champion Edition ismindeki bu DLC paketi, oyunun hayranları için epeyce sevindirici bir haber üzere gözükse de son DLC paketi oluyor olması bir o kadar üzücü.  

Champion Edition DLC paketi, yeni karakterler getiriyor:

DLC paketinin fiyatı hakkında net bir malumat yok ama Street Fighter V’in 5. dönemi, beraberinde seçip mükemmel kombolar yapabileceğiniz yeni 5 adet karakterle gelecek. 3 yeni aşamanın da olacağı yeni seride, evvelki serilerin yekunuyla birlikte 45 dövüşçü olacak. Bunun, bu yılla birlikte 4 yaşına girmiş bir oyun için pek şık bir rakam olduğunu belirtmekte yarar var. 

Capcom’un Street Fighter V’e getirdiği bu yeni DLC paketini hepimiz merakla bekliyoruz çünkü gelecek olan yeni karakterler hakkında dedikodular dolaşmaya başladı bile. Birçok kişi, gelecek olan karakterlerin eski oyunlardan görmeye alıştığımız dövüşçüler olduğunu söylerken bazı insanlarsa orijinal dövüşçüler göreceğimizi sav ediyor. Her ne olursa olursun Street Fighter V, şimdiye kadar bu denli ziyade karakterin içinde bulunduğu bir güncelleme almamıştı. 

Yeni gelecek olan 5 karakter, kostümlerden daha çok merak uyandırıyor olmalı. Capcom’un yeni kostümler çıkartmak yerine yeni karakterler getirmesi, daha uygun bir yatırım olur üzere görünüyor zira oyuncuların ilgisini yeni çıkan karakterler daha çok çekiyor.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.