Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Street Power Football PC, PS4 ve Xbox İçin Duyuruldu (Video)

0 16

Yayıncı Maximum Games, arcade şekli bir futbol oyunu olan Street Power Football'u yayınladığı fragmanla duyurdu. SFL Interactive ve Gamujan tarafından geliştirilen sokak futbolu temalı oyun, bu yaz PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için gelecek.

Street Power Football, sokak futbolu deneyimini, yüksek kuvvetli aksiyonla bir araya getiriyor. Oyunda sokak futbolunun kralı olmak için statünüzü yükseltirken, farklı modlar ve oyun meydanlarında futbol efsaneleriyle yahut arkadaşlarınızla karşı zıdda gelecek, yeteneklerinizi özgürce sergileyeceksiniz.

Street Power Football, sokak futbolunun efsanelerini bir araya getiriyor

Street Power Football ile sokak futbol efsanesi Sean Garnier'in koçluğunda yerkürenin dört bir yanındaki çılgın oyun meydanlarında ve meydanlarda, altı farklı oyun modunda freestyle futbol harikalarıyla yüzleşeceksiniz. Ayrıyeten Sokak Hükümdarı olma yolunda statünüzü artırdıkça arkadaşlarınıza karşı çılgın numaralar yapmayı öğreneceksiniz.

Arcade stili futbol oyununda arkadaşlarınızla 4 kimseye kadar lokal yahut çevrimiçi parti yoluyla yarışma edebileceksiniz. Biçiminizi yansıtabilmeniz için ekibinizi sokak modası, kişisel emojiler ve dövmelerle özelleştirebileceksiniz. Ayrıca Sean Garnier'ın yanı sıra Liv Cooke, Melody Donchet, Soufiane Bencok, Daniel Got Hits, Raquel Benetti ve Andrew Henderson üzere efsanelerle yan yana oynama fırsatı yakalayacaksınız.

Street Power Football'ın altı farklı modunda kıyasıya yarışma edebileceksiniz

Street Power Football'da Dance-like Freestyle, 3v3 Sokak Futbolu, Trick Shot, Panna Cage savaşları, Elimination ve Become King adlı toplam altı mod taraf alıyor. Bu modlarda hür stilde yeteneklerinizi gösterebilecek, 3'e 3 maçlarda yarışma edebilecek, şut yeteneklerinizi yarıştıracak, kafes savaşlarında mücadele verecek ve Become King hikaye moduyla sokakların hükümdarı olabileceksiniz.

Oyunun tempolu sokak futbolu deneyimine Black Eyed Peas, DJ Snake ve Snap üzere sanatkarlardan hareketli modüller eşlik ediyor. Oyunu daha yakından incelemek için Steam sahifesine buradan erişebilirsiniz.

Street Power Football için yayınlanan fragman:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.