Makalecin - Güncel Blog Yazıları

System Shock’un Yeni Versiyonu Steam’de Oyunculara Sunuldu

0 18

Nightdive Studios tarafından geliştirilen System Shock’un yeni versiyonun alfa demosunun Steam ve GOG üzerindenerişime açıldığı duyuruldu. Nightdive Studios CEO'su Stephen Kick, demonun çıkışını kutlamak için Shacknews Twitch kanalında canlı yayında demoyu tanıttı ve 30 dakikalık soru/cevap yayını gerçekleştirdi.

Oyun hakkındaki açıklamalara geçmeden evvel; oyunu detaylı incelemek için buraya tıklayarak System Shock Steam sayfasına ulaşabileceğinizi ve bir GOG kullanıcısıysanız buradaki ilişkiyi kullanabileceğinizi ekleyelim.

Demoya GOG üzerinden genel bir bakış:

Oyunun resmi GOG sahifesinde bölge alan tabirler şu formda: “Yirmi yıl sonra Nightdive Studios, orjinal System Shock'u yine hayal ediyor ve tekrar yapıyor. Yeni oyunda, bugünün oyuncularına bir AAA unvanından beklenen asrî görünümü ve hissi vererek ve sevdiğiniz her şeyi tutup klasik deneyime sadık kalacağız. Bu alfa demo, size oyunun kısa bir önizlemesini verecektir. Lütfen bunun çok erken bir demo olduğunu unutmayın, bu nedenle performans, içerik vb. hâlâ kesin değil.​ Shodan'ın seslendirme sanatkarı Terri Brosius ve orjinal ekibin üyelerinin yardımıyla Citadel İstasyonu hiç bu kadar sürükleyici yahut korkutucu olmamıştı!”

Oyunda kurumsal yerkürede ‘en beğenilmeyen siber hırsız olarak’ nam salmış bir hackersınız. Riskli bir vazife sırasında yakalanıyor ve aç gözlü bir TriOptimum başkanının kölesi hâline geliyorsunuz. Giderek güzelleşmekte olduğunuz altı aylık bir komadan sonra müthiş bir felaketin çarpık sonuçlarına uyanıyorsunuz. Oyunun başka detaylarına Steam ve GOG platformlarından ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.