Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Tanınan Serinin Oyunu Goosebumps: Dead of Night Duyuruldu

0 24

Robert Lawrance Stine tarafından yazılan Goosebumps (Ürperti Dizisi), günümüzün tanınan evlat dehşet romanları arasında yan almakta gelgelelim evlatlara hitap eden bu seri, yakında sadece bir roman olmaktan çıkacak. Kitap serisinin yayıncısı olan Scholastic Publishing, bu seriyi bir oyun hâline getirmek için itilaf yaptı.

Scholastic Publishing ve Sony Pictures, geliştirici stüdyo Cosmic Forces ile Goosebumps’ı bir oyun hâline getirmek üzere uzun vakit evvel anlaştı. Itilaf sonucunda geliştirileceğine karar verilen Goosebumps: Dead of Night, bugün resmen bir fragmanla duyuruldu.

Goosebumps: Dead of Night nasıl bir oyun olacak?

Goosebumps: Dead of Night, 1. şahıs görüş açısıyla oynayacağımız bir hayatta kalma / kaygı oyunu olacak. Oyun, roman serisindeki Slappy the Dummy isimli istenilmeyen karaktere mahal verecek. Bununla birlikte oyun içerisinde birçok müthiş karakter sizi korkutmak için fırsat arayacak.

Oyunun geliştiricisi Cosmic Forces, Goosebumps: Dead of Night’ı yeniden kendi geliştirdikleri mobil VR oyunu Goosebumps: Night of Scares’in yine tasarlanmış hâli olduğunu söyledi. Buna nazaran oyun, Night of Scares’in daha gelişmiş grafikli ve daha çokça karakterli hâli olacak. Bununla birlikte yapay zekâ da güzelleştirilmiş olacak.

Robert Lawrance Stine’ın sevilen roman serisinin yeni oyunu Goosebumps: Dead of Night, bu yaz aylarında PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarında oyuncularla buluşacak. Oyunun kesin olarak hangi günde çıkacağıysa şu an için bilinmiyor.

Goosebumps: Dead of Night fragmanı:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.