Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Telegram’a An İtibariyle Erişilemiyor

0 22

Yerkürenin WhatsApp’tan sonra en ünlü iletileşme platformlarından olan Telegram’a an itibariyle erişim sıkıntıları yaşanıyor. Downdetector’da da taraf alan haritaya nazaran çok sayıda kişinin tanınan iletileşme tatbikine erişim külfeti yaşadığı gözlemlendi. Avrupa ve Türkiye başta olmak üzere Asya ve ABD üzerinde de erişim meşakkatinin olduğu gözlemlenen Telegram sunucuları ne vakit düzelecek, şu an için bilinmiyor. 

Telegram’a yeni özellikler gelmişti

Dün yaptığımız haberlerde Telegram için yeni özelliklerin geldiğini duyurmuştuk. Android ve iOS’a gelen bu güncellemede pratik içi medya düzenleyici, iki adımlı doğrulama, animasyonlu çıkartmalar, yeni GIF’ler ve pek çok farklı özellik ekleyen Telegram, bu sebeple çökmüş olabilir. Bilhassa nasıl çalıştığı net olarak bilinmeyen pratik içi görüntü düzenleme özelliğinin sunuculara yük bindirme ihtimali olabilir. 

Webtekno Telegram kanalına bekleriz

Bu haber aracılığıyla teknoloji odaklı malumatların paylaşılıp, sohbet öbeğinde bizlerle de konuşabileceğiniz Telegram kümemize hepinizi bekleriz. Şayet sizler de Webtekno Telegram kanalına gelmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken t.me/webtekno adresine tıklamak. 

Şu an için Telegram’a hala erişilemiyor, şayet bu mevzuda bir güncelleme olursa bu haber aracılığı ile bilgilendireceğiz. 

Güncelleme: Telegram sunucuları, 35 dakikalık bir kopmanın akabinde tekrar çalışmaya başladı. Şu anda kullanıcılar Telegram'a erişebiliyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.