Makalecin - Güncel Blog Yazıları

The Witcher 3 HD Versiyonunun Karşılaştırma Medyası

0 9

Yerküre genelindeki oyun severler için sevdikleri oyunlara bağımsız kimseler tarafından getirilen modlar ve iyileştirmeler oyun yerküresinde değerli bir mekan tutuyor. Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan The Witcher 3 Wild Hunt'ın da hâlihazırda birçok modu bulunuyor. Uzun vadedir geliştirilen The Witcher 3 HD Reworked Project de oyuncular tarafından sevilen, oyunun yepyeni versiyonuna müdahale etmeden görsel yenilikler getiren bu modun yeni bir versiyonu yakında oyunculara sunulacak.

Mod geliştirici olan Hogan PL, The Witcher 3 HD Reworked Project 'in son sürümü olacak The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate'in, The Witcher 3 ile karşılaştırma görüntüsünü yayınladı. Hogan bu karşılaştırmada, The Witcher 3'ün 'vanilla' versiyonunu, yani oyunun hiçbir güncellemeye sahip olmayan birinci satışa sunulan versiyonunu temel alıyor. Uzun müddettir gerçekleştirilen bu The Witcher 3 HD Reworked Project, temel olarak oyunun grafik detaylarını ve imaj kalitesini orjinal imgelere ve dizaynlara sadık kalarak günümüz imaj kalitesine nazaran tekrar düzenlenmesini içeriyor. Bu mod serisinin son versiyonu olan The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate daha çok, NPC (oynanabilir olmayan) karakterlerin HD imaj kalitesine getirilmesi ile ilgileniyor. 

The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate karşılaştırma medyası:

Medyada görüldüğü üzere, geçen yamada gerçekleştirilen çevresel elementlerin HD görünümünde tekrar düzenlenmesinin akabinde bu yamada ise NPC'lerin orjinal sanat konseptlerine sadık kalarak, manzara kalitesi bakımından nasıl geliştirildiklerini izliyoruz.

Bu modun yeni versiyonu olan The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate'in ne vakit çıkacağı muayyen değil.  Şayet bu modu kendi The Witcher 3 kopyanızda denemek isterseniz bir evvelki versiyonuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.