Makalecin - Güncel Blog Yazıları

The Witcher 3 Redux’ın Yeni Sürümü Yayınlandı

0 26

Modder ‘Aleks Vuckovic’, The Witcher 3 Redux Mod'un yepisyeni bir sürümünü yayınladı. Modder'a göre, yeni sürümde çok sayıda oyun düzeltmesi, ekleme, ince ayar ve uygunlaştırma mekan alıyor. Bilmeyenler için söyleyecek olursak, The Witcher 3 Redux, CD Projekt RED’in en son RPG oyunu için bir oyun revizyon modu. Modun temel emeli, hazırlığın çok önemli olduğu noktalarda oynanabilirliğin daha gerçekçi ve daha içten olmasını sağlamak.

Daha ziyade ayrıntıya girmek gerekirse, The Witcher 3 Redux Version 2.7, Faal Kalkan'ı (Active Shield, Alternatif Quen) tekrar işler hale getiriyor. Ayrıyeten Supercharged Quen Discharge efektine biraz daha görsel bir hava katıyor. Dahası, hipnoz bağışıklığının hipnoz efekti yoluyla Geralt'ı hâlâ Drain'le vurduğu sorunu da gideriyor.

Yeni sürümün öbür özellikleri

Ayrıyeten, bu son sürümde bomba atma fiillerinin arasında artık bir gecikme bulunmuyor. Dahası, Version 2.7, mini patron ve patron insan düşmanlarının Vitality (canlılık) bonusunu ve Rosa var Attre’nin sıhhatini azaltıyor. Bunun haricinde Canlı Kalkan'ın gücü artık Stamina'ya (Dayanıklılık) değil, sadece Sign Intensity'ye (İşaret Yoğunluğu) bağlı olacak. Şifa ölçüsü bundan bu türlü Stamina tarafından denetim edilecek.

Bütün bunların yanı sıra 'Grandmaster Wolf Gear' (Büyük Usta Kurt Kıyafeti), 'Grandmaster Bear Gear' (Büyük Usta Ayı Kıyafeti), 'Grandmaster Feline Gear' (Büyük Usta Kedi Kıyafeti) üzere öğelerin zarar verme bonuslarında azalma bulunuyor.

2015 yılının mayıs ayında çıkış yapan The Witcher 3: Wild Hunt, 2019 yılının aralık ayında ABD’de %554 büyüme elde etti. Yeniden birebir periyotta ve tıpkı ortamda The Witcher kitap serisi yıldan yıla %562 büyümeyle tırmanışa geçti. Dataları sağlayan sanayi takip şirketi NPD Group’un analisti Sartori Bernbeck, bu vukuatın; şirketlerin nasıl bir yol izleyerek niş eserleri daha da yükseltebileceğine dair örnek olduğunun altını çizdi.

The Witcher 3 Redux Version 2.7'yi buradan indirebilirsiniz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.