Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2’nin Kamera Gerisi Yayınlandı

0 26

4 Eylül 2020 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak olan kaykay oyunu Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2'nin kamera ardı imajları yayınlandı. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2'de profesyonel kaykaycı Chad Muska da mekan alıyor. 

Yeni oyunlar, Tony Hawk serisinde bundan evvel yapılan birinci iki oyunun remastered versiyonları olarak oyun tutkunlarına sunulacak. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, 2015 yılında yayınlanan Tony Hawk's Pro Skater 5'ten bu yana piyasaya çıkan birinci büyük oyunlar olacak. Daha önce Neversoft tarafından geliştirilen oyunun özgün kodları Vicarious Visions tarafından alınmış ve idareyi asrileştirmek için katmanlara ayrılmıştı. Ekip, birebir devranda seviye geometrisi üzerinde de çalışarak oyuncuların kaykay çizgilerinin de özgün oyunla birebir olmasını sağlamıştı.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2'nin Chad Muska'lı kamera gerisi:

Vicarious Visions'ın yöneticisi Jen Oneal'ın yaptığı açıklama nazaran birinci iki oyundaki müziklerin birden fazla yeni oyunlarda da mekan alacak gelgelelim yekunda 6 modül lisans sıkıntıları nedeniyle remastered versiyonlarda yan almayacak. Chad Muska daha evvel de Tony Hawk's Pro Skater ve Tony Hawk's Underground 2 oyunlarında oyuncuların seçebildiği kaykaycılar arasında mahal alıyordu.

Güncellenmiş grafiklerle yeniden düzenlenen oyunlarda; tüm orjinal seviyeler, karakterler ve püf noktaları, ekstra zorluklar, şahsi kaykay parklarını çevrimiçi olarak paylaşabileceğiniz daha ayrıntılı bir ‘Park Oluştur’ modu ve görülmemiş çevrimiçi çok oyunculu modlar bölge alacak. 

Oyunlarda Tony Hawk’ın yanı sıra oynanabilecek diğer ünlü kaykaycılar arasında Bucky Lasek, Steve Caballero, Geoff Rowley, Andrew Reynolds, Elissa Steamer, Chad Muska, Eric Koston, Rodney Mullen, Rune Glifberg, Kareem Campbell, Jamie Thomas ve Bob Burnquist nokta alıyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.