Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Torchlight III Bugün Steam’de Erken Erişime Açıldı

0 414

Uzun müddettir üzerinde çalışmalar sürdüğünü bildiğimiz oyun Torchlight III Steam üzerinden tasarrufa açıldı. Ne vakit piyasaya sürüleceği hakkında çeşitli malumatlar dolanan oyunun erken erişime açıldığı ve geliştirmelerin süreceği bildirildi. Yani oyun şu an Steam üzerinden piyasaya sürülmüş durumda lakin görünüşe nazaran oyun şimdi büsbütün bitmiş değil ve üzerindeki çalışmalar şimdi sürdürülüyor.

Her ne kadar külliyen bitmemiş olsa da Torchlight III satın alındığı takdirde oynanabilir halde kullanıcının önüne çıkıyor diyebiliriz. Unutmadan eklemek gerekirse Torchlight III’ün Steam fiyatı şu an için 90 tl olarak görüntüleniyor. Bu ecri ödeyerek oyunu satın alan oyun severler şu anda oyunun iki aşamasına ulaşabilir durumda. Geliştirilen üçüncü kısmın ise tam sürümle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Erken erişim modunun en az birkaç ay süreceği ise gelen malumatlar arasında.

Oyun Windows için yayınlandı:

Echtra Inc. Tarafından geliştirilen ve Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan ve macera, aksiyon cinslerini temsil eden oyun, arayüz ve altyazı seçeneklerinde İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Almanca lisanlarını desteklerken, seslendirme olarak yalnızca İngilizce lisanını destekliyor. Oyunda şu an için Türkçe seçeneği ise ne yazık ki bulunmuyor. Bunların yanında Torchlight III Windows üzerinden oynanabiliyor.

Oyuna dair şimdi çok ziyade tahlil bulunmadığını söylemek yanlış olmaz. İlerleyen günlerde oyun severlerden gelecek olan detaylı değerlendirmeler sonucu oyunun seyri muhtemelen zahir olacak üzere görünüyor. İçeriğin geliştirilmesi aşamasında edinilecek yeni fikirlerle maceraların da çeşitlenmesi beklentiler arasında. Periyodik olarak güncellenmesi planlanan oyunda şu an var olan hikaye ne nokta beğenilecek? Sayısız vazife ve yeni modlarla bir arada gelen Torchlight III bakalım kullanıcıyı şad etmeyi başaracak mı? Oyuncularla bir arada geliştirilecek oyunun önümüzdeki aylarda gelecek olan tam sürümü ne ölçüde pahalandırılacak daima birlikte göreceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.