Makalecin - Güncel Blog Yazıları

TPS Oyunu Rogue Agents, Android ve iOS İçin Yayınlandı

0 19

Midnight Games tarafından geliştirilen bir mobil oyun, Android ve iOS platformlarındaki tarafını aldı. “Rogue Agents” isimli oyun, sizlere bugüne kadar alıştığınız mobil oyun deneyiminden çok daha farklı bir deneyim sunmayı vadediyor.

An itibarıyla Google Play Store ya da App Store üzerinden erişebileceğiniz Rogue Agents, temelde bir üçüncü şahıs nişancı oyunu. Gerek grafikleri gerekse oynanış mekanikleriyle kendisine beklentileri karşılayan oyuna oyuna fiyatsız olarak erişebiliyorsunuz.

Rogue Agents'ın etkileyici özelliklerinden bir tanesi de ziyadesiyle 'hareketli' oluşu. Oyunun genel suratına erişmenin önemli manada güç olduğunu lakin alıştıktan sonra da bu yüksek tempodan keyif aldığınızı ifade edebiliriz. Başkaca oyunda farklı temalara sahip parkurların bulunuyor oluşu da oyunu tek düzelikten çıkarıyor ve daha keyifli bir deneyim sunuyor.

Oyunun genel tipinin üçüncü şahıs nişancı oluşundan, Rogue Agents oyunundaki esas gayenizin rakiplerinizi öldürmek olduğunu kestirim edebilirsiniz. Gelgelelim parkurlardaki heyecan ve yüksek aksiyon, oyunu çok daha farklı bir boyuta taşıyor. O denli ki; parkur boyunca atlıyor, zıplıyor, duvarlara tırmanıyor ve velev akrobatik hareketlerle rakiplerinizi alt etmeye çalışıyorsunuz. Bu da oyuna benzersiz bir şekil katıyor.

Rogue Agents'ta 3 farklı mod bulunuyor

Rogue Agents oyununda 3 farklı moddan istediğinizi deneyimleyebiliyorsunuz. Bu modlar sırasıyla Free for All, Team Deathmatch, ve Capture Point olarak isimlendiriliyor. Free for All modu rastgele müsabakalar bulurken Team Deathmatch ise kadronuzla rakiplerinizi alt etmenizin yolunu açıyor. Gelgelelim tam manasıyla parkurların keyfini süreceğiniz bir oyun modu şimdilik bulunmuyor. Başkaca hayatta kalma modu da şu an için yok. Rogue Agents, Android sürümü 4.4 ve üzeri, iOS sürümü ise 10.0 ve sonrası olan tüm akıllı telefonlarda oynanabiliyor.

Rogue Agents'ı derhal aşağıdaki temaslar aracılığıyla indirebilirsiniz

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.