Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Trackmania Nations’ın Birinci Paketi Fiyatsız Olacak

0 11

Ubisoft’un yarış tutkunlarının merakla beklediği oyunu Trackmania Nations için hoş bir haber verildi. Oyunun fiyatsız bir versiyonu olacağını duyuran Ubisoft Nadeo, isteyen kimselerin fiyatlı versiyonu alarak paketi yükseltebileceğini duyurdu. Oyuna rastgele bir ödeme yapmadan sahip olmak isteyenler için solo ve çok oyunculu yarışlar mevcut olacak. Başkaca fiyatsız versiyonda oynanabilecek 25 pist bulunacak. Bu pistler ise her 3 ayda bir değiştirilecek. 

Oyunun fiyatlı versiyonu ise abonelik sistemi halinde ilerleyecek. Yıllık 10 dolar ödediğinizde oyunda bölge alan harita oluşturma, araç tasarlama üzere özelliklere erişim sağlayabileceksiniz. Tıpkı vakitte her gün “günün pisti ve “resmi pist” üzere özellikler konum alacak.

Büyük oyunlar için Club Access

Trackmania Nations’ı en ileri seviyede oynamak istiyorsanız Club Access aboneliğini almanız gerekiyor. Bu abonelik, yılda 30 dolardan satılıyor. Bu paketi 3 yıllık alırsanız da 60 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. Club Access özelliğini satın aldığınızda ise sair özelliklere ek olarak Open Grand League’de yarışabiliyorsunuz. Çevrimiçi odalar, şahsi etkinlikler, eğitim odaları üzere pek çok özelliğe de erişmenizi sağlayan bu paket, Trackmania Nations’ı en üst seviyede oynamak isteyen oyunculara hitap ediyor. 

Trackmania Nations ne hengam çıkacak?

Evvelki oyunlarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Trackmania’nın yeni oyunu, 1 Temmuz’da Epic Games Store ve Uplay’de yayınlanacak. Oyunun fiyatsız olarak yayınlanması, pek çok oyuncuyu mutlu edecektir. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.