Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Transformers: Battlegrounds’ın Yayın Tarihi Açıklandı

0 13

Yayıncı Outright Games ve geliştirici Coatsink tarafından yapılan açıklamayla Transformers: Battlegrounds'un PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için yayınlanacağı duyuruldu. Duyuruya nazaran yeni oyunun çıkış tarihi 23 Ekim 2020. Oyunun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Şeytani Megatron Allspark'a yaklaşırken Bumblebee ve Autobot'ların Dünya'yı kurtarmak için yeni bir kumandana gereksinimi var – sen! Ekibini topla ve Central City'den Cybertron'a kadar ortalığı kasıp kavuracak bir savaş için ortaya çık” sözleri kullanıldı. 

Daha çokça ayrıntının yakında duyurulacağı söylenirken Outright Games CEO'su Terry Malham, Transformers'ın cümbüş yerküresinin en tanınmış markalarından biri olduğunu vurgularken “Bu sevilen kainatla ve ikonik karakterlerle çalışmaktan onur duyuyorum” dedi.

İşte 23 Ekim'de yayınlanacak Transformers: Battlegrounds'un fragmanı:

Öte yandan bu yılın başlarında Transformers serisinin gideceği istikamet de netleşmeye başlamıştı. Tekrar başlatılan Transformers serisi, 90'lı yılların animasyon serisi Beast Wars üzerine kurulurken bir öteki sinema ise Bumblebee cihanında geçecek. 

Paramount Pictures'ın şu anda geliştirmekte olduğu iki münferit Transformers sineması olduğu ortaya çıkmıştı. Bu sinemalardan biri, Bumblebee sinemasıyla kurulan yeni cihanda geçecek; diğeriyse ana Transformers serisini yine başlatacak. Gelen yeni haberlere göre yeniden başlatılacak olan seri, 90'lı yıllarda yayınlanan ve 3 seri süren animasyon dizisi Beast Wars'a dayanacak.

Independence Day: Resurgence sinemasının muharriri James Vanderbilt, geçtiğimiz yılın nisan ayından bu yana Beast Wars üzerine kurulan filmin senaryosunu yazarken John Wick 3: Parabellum'un baş yapımcısı Joby Harold, Bumblebee evreninde geçecek olan bağımsız bir sinema üzerinde çalışıyor. Her iki girişim de şimdi erken prodüksiyon aşamasında olduğundan sinemaların direktörleri zahir değil. Transformers: The Last Knight, Beast Wars yerküresini takip edenlerin gözdesi olan Dinobot'ları içeriyordu. Lorenzo di Bonaventura, geçtiğimiz yıl iki girişimin geliştirildiğini ve Optimus Prime'ın her ikisine de dâhil olacağını doğrulamıştı.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.