Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Transformers Temalı iQOO 3 5G, 1 Haziran’da Satışa Sunulacak

0 12

Akıllı telefon kesimi son günlerde Vivo'nun alt markası olan iQOO'yu sık sık konuşuyor. Dün düzenlediği bir aktiflikte yeni amiral gemisi telefonu Z1'i duyuran iQOO, yaptığı yeni açıklamalarla da 1 Haziran'da yeni bir akıllı telefon ile daha hayranlarının önüne çıkacağını duyurdu. iQOO'nun 1 Haziran'da duyuracağı yeni telefon, şirketin amiral gemisi modeli olan iQOO 3 5G'nin kişisel bir sürümü olacak.

iQOO'nun şahsi sürüm iQOO 3 5G modelleri, Transformers temasına sahip. Bu tema, telefonun genel özelliklerini değiştirmiyor lakin telefonun art kısmına bir Transformers logosu ve birtakım yenilikler ekliyor. Lakin bu telefona sahip olmak isteyen tüketicilerin ellerini çabuk tutması gerekecek zira bu telefon sonlu sayıda satışa sunulacak.

Transformers temalı iQOO 3 5G

iQOO'nun 1 Haziran'da çıkacak hususî sürüm telefonu, çok büyük bir ihtimalle 256 GB depolama meydanı ve 12 GB RAM ile birlikte gelecek. 6.44 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak akıllı telefon, tüketicilere FHD+ çözünürlük sunacak. Başkaca bu akıllı telefonda Qualcomm'un Snapdragon 865 işlemci bulunacak ve kullanıcılar, Android 10 tabanlı iQOO UI 1.0 arayüzünü kullanabilecekler. 

Transformer temalı iQOO 3 5G'nin önünde 16 MP, art kısmında ise 48 MP, 13 MP, 13 MP ve 2 MP'lik dört adet kamera bulunacak. 4.400 mAh bataryası bulunan telefon, tüketicilere 55 watt süratli şarj desteği sağlayacak ve bu telefonun müdafaası, Corning Gorilla Glass 6 ile sağlanacak. Telefonun fiyatı ise çok büyük bir ihtimalle 1 Haziran'dan evvel gün yüzüne çıkmayacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.