Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Tüketicilere Nazaran OnePlus Z Hangi Özelliklerle Gelecek?

0 11

Son devirde ortaya çıkan birtakım söylentilere nazaran OnePlus, orta-üst segmentte konumlandırılacak bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor ve bir forum sitesi, üyelerine OnePlus Z olarak isimlendirilmesi beklenen bu akıllı telefondan neler beklediklerini sordu.

OnePlus hayranlarının beklentilerine göre OnePlus Z, Qualcomm'un Snapdragon 765 işlemcisinden güç alacak. Her ne kadar sızıntılar, OnePlus Z'nin MediaTek işlemciden güç alacağını ortaya koyuyor olsa da beklentiler, bu telefonda Snapdragon 765'ten güç alacağı istikametine.

OnePlus Z'nin 64 MP kamerayla gelmesi bekleniyor

OnePlus hayranları, telefonun 6.55 inç büyüklüğünde Harika AMOLED ekranla gelmesini bekliyor. Ayrıyeten bu ekran FHD+ çözünürlük sunacak ve 90 Hz tazeleme orantısıyla gelecek. Ayrıca bu akıllı telefonun 6 GB RAM ve 128 GB depolama meydanına sahip olacağı ve 30 watt süratli şarj destekli 4.300 mAh'lık bir batarya ile geleceği düşünülüyor. OnePlus hayranları, bu telefondan nasıl bir kamera heyetimi beklediklerini de detaylı bir formda açıklıyorlar.

Ankete nazaran OnePlus Z, 3'lü kamera kurulumuna sahip olacak. Bu kamera suramı, 64 MP ana kameranın yanı sıra 16 MP ve 2 MP kameralar içerecek. Tüketicilere nazaran bu telefonun ekranında ise 16 MP çözünürlük sunan bir ön kamera mahal alacak. Elbette ki bu özellikler sırf bir forum sitesinin üyelerinin telefondan beklentilerini gösteriyor. OnePlus'ın nasıl bir çalışma gerçekleştirdiği ise şimdilik muamma.

OnePlus Z'nin fiyatı ne kadar olacak?

OnePlus Z'nin fiyatı hakkında şimdi net bir sızıntı yok. Gelgelelim beklentiler, bu akıllı telefonun Hindistan pazarında 330 dolar (yaklaşık 2.250 TL + vergiler) üzere bir fiyat etiketine sahip olacağı cihetinde. Lakin OnePlus'ın Hindistan pazarını önemseyip, fiyatları biraz daha makul tuttuğunu düşünecek olursak bu akıllı telefonun global fiyatının biraz daha yüksek olabileceğini söz edebiliriz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.