Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Türk YouTuber’ın Medyası 3 Milyar Görüntülenmeye Ulaştı

0 9

Türkçe ve Rusça YouTube kanalları olan İlyas Ay, evlatlara yönelik oluşturduğu içeriklerle YouTube’un başarılı isimleri arasında bölge alıyor. Başarılı YouTuber İlyas Ay, Rusça YouTube kanalında yayınladığı yeni medyayla başarılarına bir yenisini daha eklemeyi başardı.

İlyas Ay’ın 14.7 milyon abonesi bulunan Rusça YouTube kanalında “Çiftlikte rengarenk yumurtalarla renkleri öğreniyorum” medyası kısa bir mühlet içinde 3 milyar 300 milyon sefer görüntülendi. Ay’ın 3 milyar görüntülenen görüntüsü, yakaladığı bu görüntüleme sayısıyla YouTube’un en ziyade izlenen birinci 10 görüntüsü arasına girmeyi başardı. 

İlyas Ay’ın görüntüsü, en kısa müddette en çok izlenen medya olmayı başardı

Medyanın yakaladığı görüntüleme sayısı önünde büyük şaşkınlık yaşadığını belirten İlyas Ay, medyanın YouTube en çokça izlenenleri arasında bölge almakla birlikte en kısa müddette en çok izlenen medya olduğunu da açıkladı. 

Evlatlara yönelik iki YouTube kanalıyla epeyce yüksek abone sayılarına ulaşan İlyas Ay, son vakitlerde evlatlar için üretilen içeriklerin medya paylaşım platformlarında fazlaca ilgi gördüğünü söyledi. Ay, birinci etapta ufak çaplı eğlendirici ve öğretici görüntülerle YouTube Rusya’da yayıncı olmaya karar verdiğini belirtti. Görüntülerinin kısa bir mühlet içerisinde önemli bir izleyici sayısına ulaştığını söyleyen İlyas Ay, kişilerin yeni görüntüler için kendisine ileti attığını da laflarına ekledi.

Мирошка ТВ isimli YouTube kanalına baktığımızda “Çiftlikte rengarenk yumurtalarla renkleri öğreniyorum” görüntüsünün sahiden de inanılmaz seviyede çok izlendiğini görüyoruz. Bununla birlikte kanalın öbür medyaları birebir orantıda izlenmemiş. Velev iki hafta evvel yüklenen kanalın son görüntüsü, sırf 78 bin görüntülenmeye sahip.

İlyas Ay’ın 1.33 milyon abonesi bulunan Miroşka Tv isimli Türkçe YouTube kanalında yayınladığı “Çiftlikte renkli yumurtalarla renkleri öğreniyorum” isimli video da büyük bir muvaffakiyet elde etti. Medya, Miroşka Tv’de 230 milyondan çokça görüntülendi.

Türk YouTuber İlyas Ay'ın 3 milyar 300 milyon görüntülemeye ulaşan görüntüsü:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.