Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Twitter, PlayStation 5 Aktifliğine Şahsi Etiketler Oluşturdu

0 6

Sony, ABD'de alevlenen ırkçılık zıddı şovlara kayıtsız kayıtsız kalmayarak geçtiğimiz hafta PlayStation 5 aktifliğini ertelemeye karar vermişti. Merakla beklenen laf konusu PS5 aktifliği yarın gerçekleşecek ve Sony, yeni nesil konsoluyla birlikte oyunların geleceğine ışık tutacağını argüman ediyor.

Sony, PlayStation 5'in teknik özelliklerini açıklamasının yeni Dualsense denetim cihazının dizaynını ve özelliklerini de ortaya koymuştu. Dualsense, yeni nesilde oyunların oyunculara sunduğu deneyimi değiştirecek kıymetli bir yenilik olarak sunulmuştu. Oyun kolu, şu anda Twitter'da PS5 aktifliğini temsil eden bir sembol olarak mahal alıyor.

Twitter'ın PS5 aktifliğine şahsi oluşturduğu etiketler bu halde görünüyor

Twitter, kimi kişisel etkinlikler ya da günler için kişisel etiketler oluşturuyor ve tasarrufa sunuyor. Içtimaî medya devi, bu kez PS5 aktifliğine şahsi iki etiketi oyun severlerin tasarrufuna sundu. Paylaşımlarınıza #PS5 yahut #PlayStation5 etiketlerini eklediğinizde, etiketin yanında küçük bir Dualsense denetim cihazı nokta aldığını göreceksiniz.

Sony, heyecanla beklenen PlayStation 5 ile birlikte oyun yerküresinde çığır açmayı planlıyor. Konsol devinin, aktiflikte PS5'e gelecek yeni oyunları duyurması bekleniyor. Ayrıyeten oyun yerküresinin PS5 ile nasıl bir değişim geçireceğine dair birinci bakış gelebilir. Aktiflik yarın saat 23.00'da gerçekleşecek.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.