Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Uragun, Digital Dragons Indie Celebration finaline kişisel bir demo ile geliyor

0 31

Tüm finalist oyunlar, 13-15 Mayıs tarihleri arasında Steam’de nokta alacak. Buna ek olarak Uragun, Topluluk Oylama Armağanı (Community Vote Award) için başka oyunlarla yarışacak ve jüri de en yeterli üç oyunu ödüllendirecek.

Kool2Play yöneticisi Marcin Marzęcki “Üstten görünümlü shooter oyunumuzun jüri tarafından beğenilmesinden ve Digital Dragons Indie Celebration’ın son aşamasına seçilmesinden ötürü çok memnunuz” dedi. “Bu, bizim için büyük bir onur ve birebir vakitte akıllıca yolda ilerlediğimizin bir göstergesi. Eşsiz oyunumuzu daha ziyade oyuncu ile paylaşabilecek olmamız eksiksiz bir şey”

Üst seviye bir yapay zekanın denetim ettiği makineler karşı oyuncuların, akıllı taktiklerle onları alt etmeye odaklandığı, distopik yerkürede geçen üstten görünümlü shooter oyunu Uragun, bu yılın üçüncü çeyreğinde erken erişimde olacak.

Kutlamanın bir kesimi olarak, geliştirici ekip; iklim felaketinden sonra New York’ta oynanacak haritalardan birinin ufak bir kesiminden oluşan şahsi bir demo hazırladılar. Demo sürümü yalnızca 13-18 Mayıs tarihleri arasında sunulacak!

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.